Усіх учасників конкурсу «Коти правлять світом» запрошуємо завітати у редакцію за призами

радонВпродовж 2019 року на сторінках газети «Місто вечірнє» проводився конкурс фото та історій «Коти правлять світом».
Що номера ми розповідали про характери, уподобання, звички, цікаві ситуації, в які потрапляли муркотуни та друкували світлини котиків із господарями.
Ці історії та фотографії так вразили журі конкурсу, що було визначено аж десять переможців, для яких спонсори конкурсу та члени журі – власниця магазину «ВухоЛапоХвіст» Тетяна Древінська та ветеринар Сергій Тернов підготували подарунки. Також заохочувальними призами вирішили нагородити кожного конкурсанта!
Тож запрошуємо вас, шановні власники котиків, які брали участь у конкурсі, завітати у редакцію (вул.Ковельська, 56 в робочі дні з 9.00 до 17.00). Це Олександра Томащук (кіт Пумжик), Діма Кузьма (кіт Шустрик), Галина Маліц (кіт Тимофій), Елла Техасюк (киця Роза), Галина Лещенюк (кіт Рижик), Єлизавета Кондратюк (кіт Димко), Олександра Кондратюк (киця Муся), Андрій Грабовський (киця Соня), Діма Козак (кіт Файерик), Світлана Палихата (кіт Шустрик), Мар’яна Новосад (кіт Мартін), Юлія Поліщук (кіт Зефір), Адріан та Марк Приступи (кіт Маркіз), Даша Максимчук (кіт Патрік), Галина Уліта (киця Клякса-Багіра), Олексій Дудко (кіт Вольт), Ірина Дубій (киця Тигра), родина Калушів (киця Маркіза), Анна Ковальчук (кіт Пушик), Вікторія Занюк (кіт Буржик), Віктор Лучко (кіт Марсік), Ярослав Гринь (киця Галюнька), Дмитро Гайневич (киця Ася), Вероніка Дубчук (кіт Мурко), Владислав Кузьмич (кіт Мурчик і киця Боніта).
Також у редакції знаходяться подарунки для тих переможців конкурсу, які не змогли прийти на вручення призів. Запрошуємо у редакцію Ірину Ониско (кіт Радон), Валентину Міньковську (кіт Рись), Анатолія Кушніра (коти Мікі і Джесіка), Віту Сергєєву (кіт Тимофія), Анну Ковальчук (кіт Пушик), Наталію Сапігу (кіт Мурко) та волонтерів Раїсу Дмитрус та Наталію Волошину.

Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>