Укласти договір з компанією PZU – це забезпечити собі гідне майбутнє*

769329Наша газета неодноразово повідомляла про успішну діяльність страхової компанії PZU, відділення якої у Володимирі-Волинському очолює відомий підприємець Анатолій Кублій. Про те, що за страховими компаніями майбутнє, вже переконалося багато громадян міста. А дехто із постійних клієнтів компанії готові поділитися з читачами успішним досвідом:
Фото 1Ярослав Огородюк, військовий пенсіонер, фінансовий консультант компанії “Елайф-груп”: Найперше, що мене зацікавило в діяльності цієї компанії, це захист сім’ї. Вже потім з’явилося бажання мати гроші для того, щоб розумно і безпечно їх витрачати. Після того, як отримав опік, мені виплатили страхові кошти. У 2013 році взяв програму в PZU і ні разу не пошкодував, оскільки постійно накопичуються кошти. Багато людей розуміють, наскільки це вигідно, але бояться, адже їх уже стільки обдурювали всілякі сумнівні компанії. Але запевняю, що боятися нема чого, оскільки співпраця з PZU – це забезпечене майбутнє. Як військовий пенсіонер хочу звернутися до військовиків. Це зараз їм здається, що мають гідну зарплату, та коли стануть пенсіонерами, переконаються, що їх пенсії є не такими вже й великими. Якщо візьмуть страхову програму в нашій компанії, то за 25 років матимуть гідну старість. Також можуть страхувати своє майно, зокрема, будинки і автомобілі.
Фото 2Оксана Дем’яненко, підприємець: Півтора року тому моя сім’я придбала страхову програму і вже отримала виплату. Наш 8-річний син вже отримав допомогу. Тепер ми взяли програму на 20 років. Я зацікавлена мати свій накопичувальний фонд. Ми відчули захищеність, впевненість у завтрашньому дні, тішить те, що маємо постійну матеріальну підтримку. Крім того, я вважаю, що страхові компанії – це бізнес майбутнього, це шанс заробляти додаткові кошти. Також – це можливість розвитку, отримання нових знань, підвищення кваліфікації.
Фото 4Наталія Грищенко, керуюча супермаркетом “Вопак”: У тому, наскільки це надійна компанія, мене переконав прикрий випадок – перелом ноги. Кошти я отримала через 2 тижні. На мою думку, страхові поліси PZU – це безпека. Ми можемо бути спокійними щодо того, що кошти будуть відшкодовані. Запевняю, що це діє. PZU – це правда, це чесність і відповідальність. Ось чому я вирішила укласти договір на 20 років.
Поспішайте до компанії PZU! Адреса: вул. Луцька, 172А, графік роботи – пн-пт з 9.00 до 18.00.
Тел.: (073) 7-311-311, (097) – 7-311-311.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>