Учасники №17. Група «Сонечко», ЗДО №8 «Вишиванка» 

Перший ряд (зліва направо): Христина Король, Артем Гордієнко, Діана Зімко, Кароліна Хомюк,  Софія Мельничук.
Другий ряд: Аня Цьось, Софія Бойко, Тимур Кублій, Злата Касянчук.
Третій ряд: Влад Павловський, Злата Борусевич, Уляна Зіньчук, Даніїл Литошко, Софія Глусь, Мілана Фітала, Сергій Левчук.
Дорослі: вихователька Наталія Оліфірович, музичний керівник Євгенія Синьчук, вихователька Наталія Радюк, вихователь Оксана Мандзик, помічник вихователя Надія Пеценюк.

Маленькі мрійливі «Сонечка» обожнюють мандрувати в гості до кожної пори року

Умінню бачити світ у барвах радості й добра, любити і підтримувати одне одного, вітати народження кожного дня і першу сніжинку, як і першу весняну квіточку, – саме так навчають своїх вихованців у групі «Сонечко» ЗДО №8 «Вишиванка» мудрі та чутливі педагоги.

Нехай там як хмуриться небо, нехай уже прив’яли пишні квіти, б’є незадоволено ціпком об землю сердитий дід Карантин, а малята з групи «Сонечко», як і всі їхні друзі, що відвідують ЗДО «Вишиванка», поспішають до своїх «робочих місць». Тут вони не тільки займаються звичними розвагами, але й під керівництвом творчих вихователів Наталії Володимирівни Оліфірович, Наталії Вікторівни Радюк та Оксани Ростиславівни Мандзик вчаться пізнавати світ, бачити його в прекрасних кольорах, бо, за словами Я.А.Коменського,  «тільки той здатен змінити світ на краще, хто ще з дитинства бачить його красивим».
А цей чудовий світ зовсім поруч і змінюється весь час, а тому малята люблять спостерігати за дивовижними змінами, які відбуваються в природі з приходом іншої пори року, і, звичайно ж, сприймають це в чарах казки.
Осінь – мальовнича пора. Вона, наче художник, розфарбовує кожне дерево, кожен кущик і листочок. Природа буяє яскравими різнокольоровими барвами. Гарне видовище, яке не може не захоплювати. Воно спонукає до творчості працівників ЗДО №8 «Вишиванка» та їхніх вихованців. 
У середині жовтня в стінах дитячого садочка пройшли святкові заняття, які переросли в мандрівку до царства осені. З допомогою вихователів музичний керівник Євгенія Миколаївна Синьчук зуміла організувати подорож таким чином, що діткам передався осінній настрій, спів дощу, шурхіт осінніх листочків. Малята не сумували. Все навколо виглядало так, ніби казковий художник пофарбував музичний зал у жовті, червоні й помаранчеві кольори, і ці барви створювали враження казкового царства. Пухнасті руденькі «білочки»-дівчатка принесли дарунки осіннього лісу – і зазвучав  горіховий оркестр. Маленькі кумедні «їжачки» запросили малечу до веселого таночка з осінніми листочками. Ще й  Гриб-Боровик, в якого перевтілилася вихователь Наталія Радюк, розважав дітей.
У дитячому садку вихованці не лише весело проводять час, а й отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, знаходять перших друзів. 
Колектив групи «Сонечко» творчий, а тому діток дуже легко зацікавити. Робота педагогів націлена на подальший розвиток нахилів та інтересів, які починають зароджуватися в дошкільнят. Чим частіше діти спілкуються з навколишнім світом, тим більше отримують яскравих вражень, стрімкіше розвивається їхня творча уява.  Сьогодні вони мандрують до чарівниці Осені, завтра зустрічатимуть Снігову королеву, а там радітимуть красуні Весні, затим плескатимуть весело в маленькі долоньки, коли завітає сонячне Літо. І хоч ролі пір року виконуватимуть вихователі або батьки, малята сприйматимуть їх як казкових персонажів.
Щоб дошкільники втілювали свої творчі мрії та задуми в практичній діяльності, в групі максимально комфортне і сприятливе розвивальне середовище, яке стимулює дітей до самостійного пізнання властивостей різних об’єктів і предметів та способів дії з ними. Кожна деталь служить інтересам дитини. Все – від інтер’єру до дидактичних матеріалів і посібників – направлене на  створення затишного й адаптованого саме під дитину простору.
У групі є стіл з підсвіткою для занять сендплеєм, що дає змогу кожній дитині створювати простір власної фантазії, вигадки за допомогою піску. Пізнаючи світ навколо себе, спостерігаючи за його багатогранністю, розмаїттям кольорів, звуків та запахів, діти активізують власний сенсорний розвиток, що є фундаментом для їхнього подальшого інтелектуального та креативного розвитку. Ще однією особливістю роботи групи «Сонечко» є використання мультимедійного обладнання, що забезпечує диференційований підхід до навчання дітей. Втілюючи свої творчі задуми в оформленні групи, педагоги плекають у своїх вихованцях ціннісне ставлення до всього красивого, розвивають фантазію та креативність.
Є ще в групі одна незамінна людина, яку дітки дуже люблять і без якої не уявляють свого перебування в дошкільному закладі. Це помічник вихователя Надія Миколаївна Пеценюк. Хоч відповідальність за те, щоб кожна дитина почувалася добре і комфортно, вчилася бути дисциплінованою, лежить на всіх без винятку працівниках закладу, але саме помічник вихователя, як добра і водночас вимоглива няня, слідкує за кожним рухом дитини. 
Діти – це квіти нашого життя. Вони наповнюють буття змістом, веселощами, радістю і головне – щастям. У групі «Сонечко» малята зростають розумними, гармонійними, здоровими. Вони щасливі – і це найголовніше!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
1
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі