Учасники №15. Група «Теремок», ЗДО №8 «Вишиванка»

На фото: Перший ряд (зліва направо) Мілана Оніщук, Валерія Пороховнікова, Ірина Кващук, Аня Вознюк, Аня Федорук, Оля Сидорук, Вероніка Томіліна, Катя  Ковальчук, Варвара Андрійчук.
Другий ряд: Вероніка Василенко, Умар Довлетханов, Артем Голод, Мар’яна  Войтюк,  Юра Агеєв,  Катя Сидорук.
Третій ряд: Артур Мельничук, Нікіта Якимів, Віка Столярук, Діма Якубець, Матвій Хандрук, Ірина Голод, Яна Кривовіца.
Вихователька Світлана Юрчук, помічниця вихователя Надія Пуц, вихователька Світлана Крень.

У «Теремку» щасливо і комфортно почуваються всі його маленькі мешканці

Саме так про своїх вихованців кажуть педагоги однієї з груп закладу дошкільної освіти «Вишиванка».

Після тривалої перерви, спричиненої карантином, малята знову повернулися до своїх садочків, а наше видання – до конкурсу «Моя друга домівка». І започаткували другий етап конкурсу педагоги групи «Теремок» ЗДО «Вишиванка». Про своїх вихованців вони розповіли стільки цікавого, що і нам, дорослим статечним людям, захотілося полинути в дитинство. Отож заглянемо в «Теремок».
Приміщення групи «Теремок» ЗДО «Вишиванка» яскраве, світле, сучасне, з цікавими іграшками, розвивальними матеріалами, де є палички Кюїзенера, набори логічних завдань для малюків, дерев’яні геометричні конструктори, лічильний матеріал для дошкільнят. Педагогам групи відомо, що  запропонувати дітям різноманітні матеріали та створити умови – цього недостатньо для малят, адже батькам важливо, наскільки емоційно комфортно почуватиметься дитина в групі, чого і як її тут навчатимуть. Вони впевнені, що їхню маленьку крихітку приголублять і обіймуть, розкажуть казку або пограються з нею іграшками. Словом, дитячий заклад на деякий час замінить діткам сім’ю, а лагідні вихователі Світлана Олексіївна Юрчук та Світлана Яківна Крень перетворяться на ніжних і турботливих матусь.                                                                         
Сучасні діти допитливі, ставлять багато запитань. Усе навчання зараз проходить в ігровій формі. Вихователі разом з дітьми придумують  сюжети, казки, подорожують, до малят приходять герої казок і мультфільмів. У вихованців групи завжди є свобода вибору у видах діяльності. Вони із задоволенням можуть погратися в лікарню або магазин, розфарбувати розмальовку, заварити чай улюбленій ляльці чи полагодити найбільшу у групі машину. В той же час вихователі пильно придивляються до малюків, адже саме в дитинстві зароджуються майбутні таланти творців, інженерів і архітекторів. Дитяча уява настільки багата, що мрії виходять за межі реального. Куди вони тільки не мандрують у своїх фантазіях, кого тільки не зустрічають, які звитяжні перемоги не отримують у протистоянні з чудищами, які уособлюють зло. І завжди добро перемагає. А тому діти вчаться розрізняти справжнє добро від фальшивого.                          
У групі «Теремок» проводяться цікаві заняття, ігри, свята та розваги. Тут знають, що кожна дитина – індивідуальність, зі своїми інтересами і звичками, Вихованці люблять бігати, стрибати, із великим захопленням слухають розповіді, весело співають, задумливо аплікують та малюють, вчать цифри і запам’ятовують пори року. Кожна робота дитини – це своєрідний витвір мистецтва, куди вона вкладає всі свої вміння, вподобання і мрії.                                                                              
Щоб досягти  мети і успіху, вихователі стають такими ж невгамовними, як їхні вихованці. І, відчуваючи дітей, їхні душі, розуміють та поважають інтереси й бажання малят.

У групі «Теремок» ЗДО № 8 «Вишиванка» - милі, добрі, чуйні, галасливі діти. Все, що тут роблять, заради того, щоб вихованці росли й розвивалися, почувалися вільно і захищено. Про це також дбає і помічник вихователя Надія Аркадіївна Пуц. Її роль у житті мешканців «Теремка» аж ніяк не менша, ніж вихователів. 
Діти люблять відвідувати дитячий садок, свій «Теремок». Вони дуже сумували за ним, за вихователями і друзями під час строгого карантину. 
Сумували за малятами й вихователі, бо немає на землі звуків, кращих і приємніших за гомін дітей. А тому всі ми, і вихователі, й батьки, і громадськість міста, маємо  пам’ятати: дитина – це наше прийдешнє!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі