Учасники №13. Група «Сонечко», ЗДО села Заріччя

Помічниця вихователя Світлана Святославівна Паюк, вихователька Мар’яна Володимирівна Ярощук, музична керівниця Світлана Анатоліївна Ханюкова, директорка закладу Тетяна Геннадіївна Кислюк зі своїми вихованцями:
1-й ряд: Вероніка Федорович, Маргарита Нішта, Наталя Паюк, Анна Кузьмішина, Анастасія Надворська, Мирослава Микитенко, Соломія Власюк, Саша Хорунжа, Валерія Смолінська.
2-й ряд: Владислав Голотюк, Владислав Грабовський, Василь Нестерович, Арсен Малюх, Дмитро Корнєв, Михайло Лемещук, Мирослав Мазійчук, Марк Юрчук, Любомир Чижевський, Артем Малюх, Данило Бондарук, Михайло Киричук, Денис Кревський, Максим Романов, Данило Корнійчук.

Справжні природолюби, активні та енергійні, зростають у дружній групі «Сонечко»

У цих діток, які відвідують заклад дошкільної освіти села Заріччя, є власний акваріум з маленькими рибками, а також щодня у них гостює котик.

Девіз педагогічного колективу закладу дошкільної освіти села Заріччя: “ Кожна дитина - це неповторний світ. Умій пізнати цей неповторний світ, дорожи самобутністю людини, поважай особистість”.  Зарічанський заклад - це маленький всесвіт, який вміщує цілі галактики зі своїми законами, знаннями, інтересами. Діяльність свою заклад розпочав не так давно - 10 лютого 2017 року. Щоранку, мов крихітні гомінкі струмочки, зливаючись у бурхливий потік, прямують сюди діти. Світлі просторі приміщення заповнюють дитячі голоси. Серед них і маленькі члени дружної сім’ї - групи “Сонечко”. Назва групи повністю відповідає сутності, адже дітки тут дійсно схожі на сонечка: привітні, ніжні, веселі, добрі. З першої хвилини знайомства з кореспонденткою похвалилися своїм найбільшим “скарбом” - акваріумом, де живуть маленькі рибки (безумовно, “золоті”, які виконують всі бажання), равлики, креветки. А ще частенько до дітей навідується улюбленець-котик. Ось тоді в групі справжній переполох, бо ж кожному хочеться погратися  з пухнастим дружком. Саме котик, як запевняють діти, навчив їх гратися в котики та мишки - забавну рухливу гру, якою всі ми захоплювалися в дитинстві.  Любов до природи, до рослин та тварин уже відчувається у цих маленьких серцях. Поки що вони сприймають рідну природу у вигляді казок, які дуже люблять слухати, та все ж дитяча спостережливість уже спонукає замислюватися над таємницями світу, який оточує. Діти із захопленням дивились виставу про звірят, яку їм привіз, завітавши в гості, ляльковий театр зі Львова. 
Та передусім дитячий світ - це ігри та розваги. “Сонечка” обожнюють музичні заняття, логічні ігри з пазлами, з кубиками та пірамідками. Не на останньому місці в діток і малювання. Того дня, коли відбулося наше знайомство, дітки творили портрети своїх матусь. Незабаром мала відбутися виставка цих портретів. Немає сумніву в тому, що кожна матуся впізнала себе і була дуже рада, отримавши від синочка чи донечки такий подарунок. 
Найулюбленіший вид дозвілля для малечі - це ігри на повітрі. До їхніх послуг веселі гірки, невтомні гойдалки. У хвилини такого дозвілля щасливі дитячі голоси розносяться по всьому селу. 
Вихователі - Мар’яна Володимирівна Ярощук та Марія Олегівна Форманюк - вчать малят бачити і відчувати красу природи, відкривати заповітні таємниці. Все це задля того, щоб діти виросли турботливими, дбайливими, люблячими і ніжними. Вихователі намагаються прищепити дітям погляд на природу як на дароване Богом багатство, яке передається з покоління в покоління. Педагоги докладають максимум зусиль для того, щоб дітки розвивались і навчались із задоволенням. Саме тому малята охоче відвідують свою другу домівку. Сприймати навколишнє життя , любити рідних та друзів, збагачувати і емоційно забарвлювати мову допомагає музика. То ж недарма “сонечка” люблять заняття з музики, які проводить музична керівниця Світлана Анатоліївна Ханюкова. 
Не можна не згадати таку чудову рису маленьких господарів групи, як самокритичність. Під час розповіді вихователя про групу, на слова, що всі діти дуже слухняні, дошкільнятка чесно зізналися:”Ні, ми неслухняні, але обов’язково будемо слухатися”. 
М’які килими, яскраві іграшки, зручні меблі, заповнені свіжими пахощами зеленого розмаїття, світлі та просторі групові кімнати - це результат турботи про дітей як батьків, так і Зарічанської сільської ради, працівники якої завжди відгукуються на потреби закладу дошкільної освіти. 
Приваблюють неповторним інтер’єром затишні спальні кімнати. А особливо приємно дітям спілкуватися з помічницями вихователів Світланою  Святославівною Паюк та Лілією Михайлівною Солодинською, які дбають про те, щоб діткам завжди було затишно і приємно. 
 Ростуть маленькі “сонечка” на радість батькам і країні, ростуть, щоб перетворити рідну Україну на сонячний щасливий край, де завжди царюватиме добро, любов і, звичайно, поруч буде казка, вічна казка дитинства.
Антоніна Булавіна, с. Заріччя, Володимир-Волинський район

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі