У Володимирі заклали капсулу у стіну нового храму, що будується

На свято великомученика Пантелеймона 9 серпня у Володимирі-Волинському освятили та заклали капсулу у стіну храму, який на даний час ще будується. Урочисте богослужіння відбувалося у цій церкві, яка знаходиться на вулиці Устилузькій поруч з колишнім медколеджом. Настоятелем нового храму є отець Юрій Кривіцький. Святкову літургію з цього приводу очолив єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.
Будівництво храму св. Пантелеймона розпочалося минулого року. Зараз парафіяни разом із священиком зводять стіни місцевої святині. Раніше настоятель отець Юрій проводив богослужіння у капличці, яка знаходиться поруч. Біля каплички прихожани встановили кований хрест, обплетений виноградною лозою.
-Ваш храм постає. Він вже піднявся від землі. Ще йому далеко до верху. І ще не скоро буде той час, коли можна буде сюди зайти і повноцінно відслужити. Але він настане, якщо воля Божа буде у цьому. Треба молитися, просити, вірити і завжди покладати надію на Бога. Хай молитвами Пантелеймона великомученика Господь усіх нас хранить, дає добре здоров’я нашим тілам і нашим душам, – сказав єпископ Матфей.
Також архієрей подарував парафії ікону великомученика Пантелеймона із часточкою мощей святого, аби прихожани могли молитися до покровителя за себе і будівництво храму.
-Дякую нашим парафіянам, які стараються і переживають, докладають неабиякі зусилля, щоб ми те, що запланували, у скорому часі досягнули. Ваші пожертви, які ви приносите до храму, Господь воздасть устократ. Я щиро дякую за те, що ви знаходите час, коли потрібна ваша допомога під час будівництва. Також вдячний сестрам, які постійно годують наших будівничих, і всім, хто молиться за нас і нашу справу, – каже отець Юрій.
Після закладання капсули настоятель храму разом із єпископом Матфеєм вручили подяки усім меценатам і жертводавцям від імені церкви, а по тому звершили молитву за їхнє здоров’я.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі