У Володимирі-Волинському нагородили “кіборгів”

нагорода кыборгывУчора у Володимирі-Волинському групу бійців 14-ї бригади, які проявили мужність та героїзм під час оборони Донецького аеропорту, нагородили нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту». Про це інформує «Волинський інформаційний портал». Голова Володимир-Волинської громадської організації учасників, ветеранів та інвалідів АТО Юрій Степанюк у своєму виступі повернувся до подій навколо аеропорту та Пісків, згадав Ігоря Зінича, який урятував 130 життів. Він під постійними обстрілами в суцільній темряві, хаосі героїчно виконував свою роботу – рятував людей.
Указом Президента України йому присвоєно звання «Герой України» (посмертно). Нагороди мужнім воїнам вручав легендарний полковник Олег Кузьміних та в. о. військового комісара Роман Зарівняк. Нагрудні знаки «За оборону Донецького аеропорту», за проявлену особисту мужність, стійкість та рішучість, виявлені при виконанні військового обов’язку, в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, під час захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України під час проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, отримала група бійців 14 ОМБр. Усього медаллю «За оборону Донецького аеропорту» нагороджено 125 військовослужбовців Збройних сил України.

One thought on “У Володимирі-Волинському нагородили “кіборгів”

  1. Анна

    Чомусь не можу знайти ніде інформацію,про те як недавно нагороджували у Луцьку…а хочеться знати героїв в лице

    Reply

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>