У вас холодно у квартирі? Звертайтеся до комунальників

teploНагадуємо, що надавачем послуги з подачі тепла у квартири жителів княжого міста є КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», яке згідно меж розмежування, подає теплоносій належної температури до зовнішньої стіни житлового будинку.
Цьогоріч в ремонтний період підприємство замінило 4 старих котли на нові, встановило на всіх котельнях засоби дистанційної передачі даних обліку газу, провели заміну теплових мереж на попередньо ізольовані трубопроводи 370м.п., частково замінили насосне обладнання на 3 об’єктах підприємства та встановлено вузли обліку теплової енергії на 17-и багатоповерхових житлових будинках. Тому забезпечити подачу теплоносія до кожної квартири повинен балансоутримувач. Тож якщо у вас виникли проблеми з теплопостачанням звертайтесь до ОСББ, ЖБК або Управляючої житлової компанія та паралельно телефонуйте в КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» для проведення замірів фактичної температури в приміщенні.
Контактні телефони:
- КП «Володимир-Волинськтеплоенерго»: Служба АДС (аварійно диспетчерська служба) – 3-55-80, (063) 32-17-996; відділ розрахунків зі споживачами – 3-52-05.
- Управляюча житлова компанія – Служба АДС (аварійно диспетчерська служба) – 3-55-05.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>