У районі розпочалася виплата допомоги власникам трьох і більше корів

28 листопада традиційна понеділкова нарада з керівниками структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА розпочалася зі звіту про роботу відділу організаційної роботи та управління персоналом. Доповідач - начальник відділу Роман Охріменко зазначив, що з 1 травня 2016 року вступив у дію новий Закон України «Про державну службу», відповідно до якого структура райдержадміністрації приведена у відповідність, а державним службовцям  присвоєні нові ранги. Згідно із планом роботи РДА на поточний рік, були здійснені перевірки роботи виконавчих комітетів Ласківської, Зарічанської, Оваднівської та Красноставської сільрад щодо стану організаційно-кадрової роботи. Під час перевірок працівниками відділу надавалась методична та практична допомога. Також ними забезпечується функціонування комп’ютерних систем та мережі РДА. Здійснюється робота,  пов’язана із заповненням та зберіганням трудових книжок та особових справ. Структурним підрозділам, Устилузькій міській та сільським радам надається методична допомога. Організаційний відділ, відповідно до своєї назви, здійснює весь обсяг  роботи в організації заходів, готує відзнаки до свят, узгоджує графіки відпусток працівників, сприяє подачі е-декларацій, розповсюджує розпорядження голови РДА, проводить кадрову роботу, відповідає за наповнення сайту РДА та своєчасну подачу інформації про роботу установи і події на території району. Якраз останній із зазначених пунктів виконується не належним чином, тому голова РДА Наталія Василець дала розпорядження активізувати роботу з інформування населення.
Начальник відділу освіти, молоді і спорту Оксана Бігун повідомила, що у зв’язку із закінченням року проводиться аналіз фінансів. Вона анонсувала про захід до Дня інваліда, що проводитиметься в РБК 1 грудня об 11 годині, де  дітям з особливими потребами будуть вручатися подарунки.
Наталія Василець доручила начальнику відділу ЖКГ Петру Чуцькому підготувати Програму з енергозбереження у районі, аби питання її реалізації включити у районний бюджет на наступний рік.
На нараді прозвучало повідомлення, що у селах Овадне, Білин, Микуличі за кошти державного бюджету, які були виділені урядом за пропозицією Ігоря Гузя, встановлено дитячі майданчики. Підходять до завершення роботи з монтажу аналогічних майданчиків у селах Ласків, Хмелівка, Красностав та Заріччя.
Начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук зазначив, що в районі триває підготовка до весняних польових робіт – проводиться оранка ґрунтів. Розпочалася на території району виплата допомоги власникам  3-ох і більше корів, що здійснюється у рівних долях з районного та обласного бюджетів. Власники худоби отримують по 300грн. на кожну особину
Начальник відділу у справах дітей Олександр Смоляр повідомив про участь у двох судових засіданнях минулого тижня, про те, що одна дитина-сирота, яка перебувала в інтернаті, влаштована у дитячий будинок сімейного типу, а також про підготовку до дня святого Миколая та закупівлю подарунків для підопічних відділу.
Майже п’ять тисяч домогосподарств району користуються субсидіями на оплату комунальних послуг. Протягом листопада в управління соціального захисту було подано 348 заяв на призначення субсидій. Минулого тижня – 84, вперше звернулося 62 сім’ї. Про це розповіла заступник начальника установи Алла Кузьмич. Наразі залишається понад 73 тисячі боргу, які потрібно повернути у бюджет користувачам субсидій, що подали у соцзабез недостовірні дані.
Крім цього, на нараді порушувалося питання пасажирських перевезень до села Лудин, яке не здійснюється третій день.
 Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі