У планах – збільшення вдвічі пропускної спроможності ПП «Устилуг»

t_1_iagodinГолова Державної митної служби Максим Нефьодов представив проєкт розвитку інфраструктури пріоритетних пунктів пропуску ДМС України, в якому визначені 16 митниць, де здійснюватиметься капітальний ремонт протягом 2020 року.
Серед них пункти пропуску «Ягодин» та «Устилуг».
За словами очільника митної служби, до кінця наступного року в багатьох місцях ми побачимо велику різницю у реальному зменшенні строків проходження кордонів, а також у створенні кращих безпекових умов для того, щоб до нас не потрапляла контрабанда і щоб від нас не вивозили цигарки, бурштин та культурні цінності. Нефьодов переконаний, що все вдасться, завдяки гнучкому підходу до справи.
Зокрема, планується капремонт існуючих елементів інфраструктури та будівництво нових, в тому числі на митниці «Ягодин», а також – збільшення вдвічі пропускної спроможності на кордоні з Республікою Польща н6а п/п «Устилуг»: легкових автомобілів – 2700 одиниць, громадян – 7000 осіб, автобусів та вантажівок – 22 і 278 одиниць відповідно.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>