У міській раді проводять тренінги для школярів

IMG_9372У Володимирі-Волинському школярі продовжують вивчати основи ведення бізнесу.
15-го січня у приміщенні міської ради фіналісти конкурсу “Бізнес-ініціатива серед молоді” отримували новий досвід та знання про тенденції сучасного розвитку підприємництва, – повідомляє сайт міської ради.
Про 7 способів знайти інвестора для реалізації бізнес-ідеї, ТОП-помилки бізнесменів-початківців, онлайн-курси для підприємців учням розповіла доцент кафедри обліку і аудиту Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Іванна Матвійчук.
Волонтер Корпусу Миру Лейла Марі Олунд та головний спеціаліст відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Ірина Загайчук провели для молоді бізнес-гру “Ризик”, мета якої – перевірити знання учнів понять конкуренції, підприємницького хисту та ризику, формувати вміння логічно та нестандартно мислити, виділяти головне, виховувати зацікавленість у вивченні основ підприємницької діяльності, самосвідомість і громадську гідність.
Юні підприємці завзято змагалися, демонструючи набуті ґрунтовні знання та вміння з економіки. Ділова гра захопила старшокласників, а її переможці отримали призи.
Підприємці міста розповіли дітям про свої здобутки, а також чому чітко розставлені пріоритети і постійний саморозвиток життєво важливі. Про цінність помилок, шлях до успіху та секрети розвитку власної справи в Україні говорили Іван Дуда, Лариса Дзюргалюк, Тетяна Токарєва-Асмолкова, Олександр Павлусенко, Олександр Токовий.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>