У Льотничівській школі відкрили інклюзивно-ресурсний центр

До ЛьтничеТретього грудня на базі НВК с. Льотниче за співфінансування обласної влади і Зимнівської ОТГ відкрили інклюзивно-ресурсний центр.
Стрічку перерізали заступник Зимнівського сільського голови Василь Поліщук та учениця Льтничівського НВК Уляна Шумик. Відкриття інклюзивно-ресурсного центру входило в програму заходу “Повір у себе і ти відкриєш Всесвіт”, приуроченого до Дня людей з інвалідністю. У Льотничівській школі зібралися діти з особливими потребами з усієї Зимнівської громади. Їх вітали Василь Поліщук, начальник соціального відділу сільської ради Віра Мудрик і сільський староста Таїсія Подзізей. Дітям вручили подарунки, а також учні школи підготували змістовний концерт. Розважав діток веселий і кумедний клоун, в якого перевтілився методист Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради Дмитро Терьохін.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>