У Красноставській сільраді вирішили не заморочуватися благоустроєм

На виконання розпорядження голови Володимир-Волинської  РДА була проведена комплексна перевірка роботи виконкому Красноставської сільради зі здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. Було встановлено, що бюджет сільради за власною дохідною частиною за минулий рік виконаний на 105,9%. За 9 місяців цього року загальний фонд сільського бюджету із власних доходів виконаний на 170тис. 306грн. – на 100,18%.
Станом на 1 жовтня заборгованостей із виплат зарплат бюджетним працівникам та проплат за спожиті енергоносії немає. Діяльність усіх підприємств, установ та організацій на території сільради регулюється колективними договорами. По всіх населених пунктах сільради проведена та затверджена нормативна правова грошова оцінка земель. Усі села мають придатні до використання Генеральні плани.
Проблемою сільради залишається питання проведення благоустрою населених пунктів. Це є недопрацюванням виконавчого комітету. Хоча минулого року сільрадою були затверджені Правила благоустрою населених пунктів Красноставської сільради, вони не зовсім відповідають чинному законодавству та не були вивішені для ознайомлення жителям і юридичним особам. 20 жовтня 2016р. рішенням виконкому затвердили заходи з благоустрою сіл. Однак вони не конкретні, не доведені до виконавців, не проводиться контроль за їхнім виконанням. Не встановлений єдиний санітарний день із прибирання територій, не оголошувався місячник благоустрою чи загальносільські толоки. Протягом тривалого часу не ремонтуються фасади магазинів та будинку культури, а також пам’ятник загиблим у роки війни. Порушники правил благоустрою не притягуються до відповідальності. Не розроблена схема санітарної очистки населених пунктів. Не в повному обсязі виконується Закон України «Про поховання та похоронну справу» – не проведено державну реєстрацію кладовищ та відсутній генплан їхньої забудови.
Із початку минулого року на території сільради не впроваджувалися жодні енергозберігаючі заходи.
Значного покращення потребує матеріально-технічна база закладів культури, забезпечення у них належного теплового режиму. Необхідне постійне поповнення бібліотечного фонду новою літературою, особливо книгами для дітей. У приміщенні БК потрібно перекрити дах, здійснити заміну вікон і дверей на металопластикові.
На постійному контролі виконкому перебувають  питання соціального обслуговування самотніх громадян, соцзахист неповнолітніх, профілактична робота із проблемними підлітками. Проте необхідно активізувати питання захисту прав дітей.
У сільраді належним чином проводиться робота зі зверненнями громадян. Виконкомом, радою та сільським головою незаконні рішення не приймалися. Разом з тим зафіксовані окремі недоліки у веденні кадрової роботи, у роботі з документами, архівній справі.
Незважаючи на низку зауважень, на колегії РДА 27 жовтня роботу виконкому Красноставської сільради визнали задовільною. Разом з тим виконавчому комітету та сільському голові Жанні Бондарук вказано виправити наявні недоліки та активізувати роботу. Рішення колегії і заходи щодо його реалізації обговорити на засіданні виконкому сільради у листопаді. Звітувати про результати проведеної роботи в РДА до 1 березня 2017 року.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі