У державному мисливстві створили VIP-готель, у якому відпочивали “заїжджі” керівники ОДА

original-37884bec9455d2001a17bff33bfca67eНа Волині у державному лісгоспі створили розкішну резиденцію для особливих гостей.
Мова – про Звірівське мисливське господарство, на території якого розташований готель, де зупиняються поважні персони, – повідомляє Під прицілом.
Зазначимо, що він не поступається світовим курортам найвищого рівня. Раритетні меблі, дорогий посуд, розкішні спальні та санвузли. І уся ця краса посеред лісу, в оточені штучних водойм, стаєнь з кіньми та вольєрів з оленями і фазанами. До слова, про усе це добро уже років 10 знають на Волині саме як підпільний готель.
Проте на папері будівля прописана, як мисливський будиночок. З власних джерел ТРК “Аверсу” стало відомо, що у Звірівському господарстві цілий минулий тиждень гостював чи не увесь керівний склад Волинської обласної державної адміністрації – Луганська та Донецька делегація.
Підпільний VIP-готель – саме так можна назвати готель, який розташований на території державного Звірівського мисливського господарства, у якому влаштовують відпочинок для особливих гостей.
Як стало відомо, у готелі проживали теперішні керівники із Волинської облдержадміністрації, а саме – новопризначенці з Луганської та Донецької області.
На території є водойми, стайні з кіньми, вольєри із фазанами та оленями й іншою дичиною. Додамо, що за документами цей розкішний готель проходить не як готель, а як мисливський будиночок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *