територіально-медичному центрі відкрили відділення гемодіалізу

DSCN508721 січня у Володимир-Волинському ТМО урочисто відкрили відділення гемодіалізу.
Відкриття відділення дасть змогу проводити сеанси для хворих, які лікувалися в інших місцях і відчували певний дискомфорт. Відділення складається з 3-х палат та додаткових кабінетів. Працюватиме 2 лікаря і є 4 ставки середнього і молодшого медичного персоналу. Допомогу в підготовці лікарів надали ковельські колеги.
Відділення, перерізавши традиційну стрічку, відкрили міський голова Петро Саганюк та народний депутат Ігор Гузь. За словами очільника міста, було докладено чимало зусиль, аби місто нарешті було забезпечене необхідним відділенням, адже у Володимирі-Волинському та районі налічується 10 хворих, які потребують діалізу. Міська влада надала вагому допомогу в ремонті приміщення і облаштуванні кабінетів та палат. На облаштування відділення із міського бюджету було спрямовано понад 800 тисяч гривень. Встановлено 4 апарати “штучної нирки” вартістю понад 4 мільйони.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>