Служби району відпрацьовували дії у випадку пожежі на військових складах

_DSC035220 листопада у Володимир-Волинському районі відбулись командно-штабні навчання, під час яких відпрацьовувалися дій органів управління та сил цивільного захисту району у випадку виникнення надзвичайної ситуації на території складів військової частини А1008. Про це повідомляється на сайті ДСНС у Волинській області.
За “сценарієм”, сталася пожежа з вибухами на території складів ракетно-артилерійського озброєння військової частини А1008, що розміщені на території Володимир-Волинського району. Внаслідок пожежі виникли поодинокі вибухи снарядів. Можливий максимальний радіус зони ураження – до 1 км, у зоні небезпеки потрапив 1 населений пункт. Ситуація, що склалася вимагає негайної евакуації 15 осіб.
Відбулось спільне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом т.в.о. голови Володимир-Волинської РДА Сергія Романюка, який вводить режим надзвичайної ситуації.
_DSC0368Для ліквідації події на місце події прибули підрозділи пожежно-рятувальної, медичної служби та служба охорони громадського порядку.
Під час навчань відбулося розгортання збірного евакуаційного пункту на території військової частини та приймального евакуаційного пункту на території Оваднівського професійного ліцею. Учасники навчань відпрацювали заходи з оповіщення, обліку та розміщення населення, яке потрапило в зону можливого ураження.
У ході навчань були відпрацьовані алгоритми взаємодії всіх служб цивільного захисту району та міста для оперативної ліквідації надзвичайних ситуацій такого характеру.

_DSC0394 _DSC0380 _DSC0361 _DSC0412

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>