Складні погодні умови додали роботи рятувальникам

Ожеледиця та густий туман вночі з 16 на 17 січня змусили рятувальників Володимира та Нововолинська контролювати ситуацію на трасі Ковель-Жовква між селами Дігтів та Суходоли упродовж доби. Через складний рельєф місцевості та слизьку дорогу транспорт не міг виїхати на пагорби. Рятувальники із двох міст допомагали буксирувати автомобілі.
16 січня о 7.20 рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Нововолинськ буксирували вантажний автомобіль, який перекрив проїжджу частину дороги, а о 7.57 виїхали на трасу Ковель-Жовква, де витягли ще два транспортні засоби: вантажний та легковий автомобілі, що застрягли у сніговому заметі. Під час проведення аварійно-рятувальних робіт за допомогою пожежно-рятувальної техніки всі автівки доправлені на безпечну ділянку дороги.
Володимир-волинські рятувальники об 11.24 16 січня буксирували вантажний автомобіль, завантажений деревиною, який створив затор на трасі. Роботи додалось після 18.00, коли погодні умови ускладнились ще й туманом. Близько 19-ї години рятувальники із Володимира витягнули 2 КамАЗи та 8 легкових автомобілів, які самостійно не змогли подолати відрізок дороги між селами Дігтів та Суходоли.
Вночі о 1.24 год. 17 січня та до ранку (близько 6-ї години) володимир-волинські рятувальники витягнули 10 одиниць вантажної техніки.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі