Сільради району подали 20 проектів в обласний фонд регіонального розвитку

Начальник відділу розвитку інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку РДА Катерина Підгурець інформувала про кількість проектів, які були подані до обласного фонду регіонального розвитку. Загалом по області подано 283 проекти. Всього по району подано 20 проектів на загальну суму 13943,688тис.грн. Очікувана сума співфінансування з обласного бюджету складає 11053,147тис.грн.
Володимир-Волинська РДА до ОФРР подала проекти на реконструкцію даху ЗОШ І-ІІст. с.Верба; на реконструкцію даху ЗОШ І-ІІст. с.Сусваль; на реконструкцію вікон та дверей районного будинку культури.
Володимир-Волинська районна рада ініціювала подання проектів на капітальний ремонт санвузлів районного будинку культури; на капітальний ремонт із заміною вікон та вхідних дверей ЗОШ І-ІІст. с.Верба; на капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІст. с.Овадне.
Сільради теж активно долучилися до створення та подання в область своїх проектів. Березовичівська сільрада за допомогою залучення коштів обласного фонду регіонального розвитку хоче зреалізувати капітальний ремонт вуличної мережі водопостачання у с.Міжлісся (прокладку нових поліетиленових труб, ремонт водонапірної вежі та заміна приладів керування і облаштування огорожі). А також замінити решту старих вікон та дверей на енергозберігаючі у приміщенні дитячого садка.
Галинівська сільрада подала на розгляд проект щодо технічного переоснащення мережі вуличного освітлення із застосуванням сучасної енергозберігаючої техніки.
Зарічанська сільрада ініціювала подання трьох проектів: капітальний ремонт даху в дитячому садочку с.Суходоли; будівництво водопроводу в с.Заріччя та заміна вікон і дверей у ЗОШ І-ІІІст. с.Суходоли.
Проекти Оваднівської сільради стосуються капремонту покрівлі Оваднівського ДНЗ та покрівлі клубу с.Верба, а також технічного переоснащення ЕМ-0,4 кВ від КТП-153, КПП-152 для живлення житлового масиву із 79 земельних ділянок.
Хмелівківська сільрада представила два проекти: технічне переоснащення мережі вуличного освітлення в с.Житані та оснащення кабінету інформатики для створення єдиного нового інформаційного простору у Хмелівківській школі.
Хобултівська сільрада подала в область проекти, що стосуються заміни вікон та дверей у ЗОШ І-ІІІст. с.Хобултова, та реконструкцію даху ЗОШ І-ІІст. с.Микуличі.
Ласківська сільрада за допомогою робочого проекту капремонту мереж зовнішнього освітлення у с.Вощатин хоче установити 27 світильників зі світлодіодними лампами.
«Жодного проекту не розробили Білинська та Красноставська сільради – їм нічого не треба», - підсумувала інформацію голова РДА Наталія Василець.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі