Шукають претендентів на звання «Дитина року»

диво дитинаУ травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 12-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.
За цей час ця премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року». Про це інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
Для здобуття премії «Диво-Дитина» запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних, республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики та ін.
Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; володіють унікальними розумовими або фізичними здібностями; дітям-рятівникам.
Номінації премії: «Найрозумніша дитина», «Найспортивніша дитина», Найбільш творча дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи: анкету учасника з фото, анкету можна завантажити на сайті Премії; копії документів що підтверджують досягнення учасника (грамоти, дипломи, фото, статті з преси, відео/аудіо записи, сертифікати, тощо; копію свідоцтва про народження.
В анкеті учасника обов’язково зазначити номінацію, в якій хоче взяти участь дитина. Участь відразу в декількох номінаціях, не допускається.
Документи необхідно відправляти за адресою:
Україна, 03186 м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 5-б, офіс 712, ТОВ «ПРЕМІЯ «ДИВО-ДИТИНА». Подробиці на сайті www.divo-dutuna.com.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>