Провели командно-штабне навчання з цивільного захисту

IMG_260520-го листопада відбулося командно-штабне навчання з практичним відпрацюванням дій органів управління та сил цивільного захисту у випадку виникнення надзвичайної ситуації на території складів РАО військової частини А 1008 у місті Володимир-Волинський, повідомляють на сайті міської ради.
Згідно тактичного задуму сталася пожежа з подальшими вибухами на території складів РАО військової частини А 1008 у місті Володимир-Волинський, які розміщені на території Володимир-Волинського району, де зберігаються боєприпаси до наземної артилерії. Внаслідок пожежі виникають поодинокі вибухи снарядів на технічній території складів РАО. Можливий максимальний радіус зони ураження до 1 кілометра. До можливого радіусу зони ураження потрапив населений пункт (урочище “Сім дерев”) з населенням 15 осіб.
Відповідно, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де визначили готовність до проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та дії спеціалізованих служб, керівники яких доповідали щодо готовності до злагоджених дій. У засіданні взяли участь начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління УДСНС України у Волинській області Олег Цимбала, заступник начальника управління – начальник відділу з питань цивільного захисту Волинської обласної державної адміністрації Сергій Бутюгін, начальник сектору забезпечення заходів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, посередник при регіональних і місцевих органах з евакуації та при спеціалізованій службі транспортного забезпечення Юрій Чайковский, заступник начальника управління планування та координації заходів цивільного захисту – начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення Департаменту організації заходів цивільного захисту, заступник керівника навчання – начальник штабу керівництва навчання Сергій Осипенко, перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук.
Для ліквідації наслідків “пожежі” на місце події прибули підрозділи пожежно-рятувальної, медичної служби, спеціалізована служба охорони громадського порядку. Відбулося розгортання збірного евакуаційного пункту на території військової частини А2099 та приймального евакуаційного пункту на території Оваднівського професійного ліцею.
Було опрацьовано оповіщення, облік та розміщення населення, яке потрапляє в зону можливого ураження.
У ході навчань ефективно відпрацьовано навички взаємодії всіх служб цивільного захисту району та міста для оперативної ліквідації подібних надзвичайних ситуацій.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>