Програма фестивалю «Княжий», 23-24 червня 2018 року

Субота:

Постійно діючі:
- стрільба з лука і арбалета;
- екскурсія містечком готів;
- дитяче містечко;
- ярмарок майстрів;
- пленер різьбярів;
- ярмарок вуличної їжі;
- наметове містечко;
- сплав на каяках;
- княжі ігри та забави;
- фотозони.

Сцена дійств:
14:20 – Офіційне відкриття фестивалю і представлення гостей.
14:50 - Кінна кавалькада від «Каретного двору».
15:00 – Масовий лицарський бій.
15:10 – Історична програма від готів з Республіки Польща.
15:40 – Дефіле моделей одягу в етно-стилі.
16:20 – Бойові лицарські дисципліни та вибір королеви турніру від «Каретного двору».
16:40 – Лицарський турнір «щит-меч».
17:40 – Джост від «Каретного двору».

Літературна сцена
14:30 - Переможець літературного конкурсу.
14:35 – Ореста Осійчук.
15:30 – Літературний батл від «Гайвороння».
17:00 – Світлана Поваляєва.

Гутірки:
15:00-18:00 - Творча група фільму «Посттравматична рапсодія» - Іван Леньо (фронтмен гурту «Kozak System»)
Дитяче містечко:
12:00 - Майстер-клас з прикрашання печива. 13:00 - Студія «Малюємо разом». 14:00 - Квест «Стежками княжого граду».
15:00 - Гра з піньятою.
16:00 - Ігри та забави.

Військовий гарнізон
15:00-17:00 Гра-стратегія у вигляді змагання «Великий князь» (для дітей).
17:30 – 18:30 – Фінальна битва «Великих князів» (згідно відбіркових битв).

Велика сцена:
18:00- 24:00 – Велика сцена:
«Troje Zillia», «The Doox», «ДримбаДаДзига», «Чумацький Шлях», «Kozak System».
00:30 – Показ кінофільму «Посттравматична рапсодія».
00:30 – Театралізована нічна екскурсія містичними і легендарними куточками Володимира-Волинського.
Неділя:

Постійно діючі:
- стрільба з лука і арбалета;
- екскурсія містечком готів;
- дитяче містечко;
- ярмарок майстрів;
- пленер різьбярів;
- ярмарок вуличної їжі;
- наметове містечко;
- сплав на каяках;
- історичні ігри та забави;
- фотозони.
10:00 – Ранкова йога.
12:00 – 18:00 – Княжий ярмарок.
Літературна сцена
14:30 – Переможець літературного конкурсу.
14:35 – Музичний перформанс від «ЛЇС».
15:30 – Дара Корній.
16:30 – Макс Кідрук.

Гутірки:
15:00-18:00- Володимир Лис і Надія Гуменюк. - Фоззі (Олександр Сидоренко, один із фронтменів гурту «ТНМК»).

Дитяче містечко:
12:00 - Студія з вивчення іноземної мови.
13:00 - Студія «Малюємо разом».
14:00 - Квест «Стежками княжого граду».
15:00 - Що таке «неньютонівська рідина»?
16:00 - Ігри і забави.

Військовий гарнізон
15:00-17:30 Парні змагання серед команд «Княжі баскаки» (для 2 дорослих в команді).
18:00 – 19:00 – Фінальні змагання серед парних команд згідно пройдених кваліфікацій.

Сцена дійств:
12:30 - Лицарський турнір «меч-меч»
13:30 - Танці «Сальтарелла» та «Бранль», майстер-клас
13:55 – Музичні етно-мотиви ансамблю «Секвенція»
14:10 – Лицарські бої «2х2»
15:10 – Танці «Тотентанц» та «Полька», майстер-клас
15:35 – Театралізована легенда про дракона Смока
16-00 - Конкурс краси серед пар близнючок «Короновані вродою»
17:30 - Дійство-містерія біля Дяда

Велика сцена:
18:00- 24:00 – Велика сцена.
«ЛТК», «Стары Ольса», «КораЛЛі», «Irdorath», «ТНМК»

Біля головної фотозони
00:10 – Фаєр-шоу від «Fire Dance».

Розділ новин: 

Коментарі