Повідомлення споживачам КП «Володимиртепло»

Повідомлення споживачам КП «Володимиртепло»
Повідомлення споживачам КП «Володимиртепло»

КП «Володимиртепло» повідомляє, що у зв’язку із запровадженням мораторію на підвищення цін (тарифів) у сфері теплопостачання, 
тарифи на послуги теплопостачання та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, збільшуватись не будуть.
Це передбачено відповідно до ст.1 Закону України від 29.07.2022 року № 2479-ІХ «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування»). 
Проте, на виконання законодавчих вимог в частині тарифоутворення, а також можливого відшкодування різниці в тарифах у зв’язку із дією не самоокупних тарифів, підприємство зобов’язане провести  розрахунок економічно обґрунтованих тарифів на опалювальний період 2022-2023 р. та, відповідно,  проінформувати про це споживачів (згідно  наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 05.06.2018 року № 130). 
Тож КП “Володимиртепло” інформує наступне.
Розрахункові (планові економічно обґрунтовані) тарифи, які подані підприємством до встановлення (але - не застосування) складають (з ПДВ):
1. Населення: теплова енергія та послуга з постачання теплової енергії – 2391,07 грн./Гкал, послуга з постачання гарячої води  – 151,73 грн./куб.м;
2. Бюджетні установи і організації: теплова енергія – 4016,952 грн./Гкал, послуга з постачання гарячої води – 256,84 грн./куб.м;
3. Інші споживачі: теплова енергія та послуга з постачання теплової енергії – 6793,944 грн./Гкал.
Рівень відшкодування діючим тарифом собівартості надання послуг – 93,2%
Для потреб населення та інших споживачів діючі тарифи затвердженні рішенням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 30.09.2021р. №352, для потреб бюджетних установ і організацій  - рішенням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 27.01.2022р. №09.
Розрахунки тарифів здійснені згідно Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”. Формування тарифів проведено з обґрунтуванням  усіх статей витрат відповідно до вимог Закону України “Про теплопостачання” із забезпеченням відшкодування  всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.
Обґрунтуванням зміни розрахункових тарифів є зростання основних складових витрат, зокрема: 
1) зростання ціни природного газу  в тарифах для інших споживачів – у 3,3 рази;
2)  зростання ціни електроенергії на 40%;  
3)  зростання тарифу на водопостачання на 15%;
4) зростання цін на паливно-мастильні матеріали (дизпаливо, бензин) на 110%;
5) зростання ставок екологічного податку (викиди СО2) – у 3 рази; 
6) зростання цін на матеріали, запчастини, комплектуючі, інші матеріальні ресурси – на 7,8% відповідно до індексу цін виробників промислової продукції;
 7) у зв’язку із зростанням законодавчо визначеного прожиткового мінімуму -  зростання заробітної плати з нарахуваннями на 9%.
В розрахунковому тарифі відсутня інвестиційна складова, оскільки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 року № 502 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’зку із введенням в України воєнного стану» підприємством відповідна інвестиційна програма на 2022-2023 роки не розроблялася. Поряд з цим підприємством залишено резерв обігових коштів на покриття різниці в коливанні цін на енергоносії та інші витрати, що передбачено Порядком формування тарифів. 
Ознайомитися зі структурою планового тарифу  можна на офіційній сторінці підприємства у мережі Фейсбук: 
https://sites.google.com/view/vvteplo/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%...  
Зауваження та пропозиції щодо нових тарифів приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування даного повідомлення за адресою:
44700, м.Володимир, вул. Сагайдачного, 19,                                                                         e-mail:[email protected], КП “Володимиртепло
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: