Посівний календар до кінця року

8 грудня, 9 грудня – сіємо зелень для вирощування в будинку або в зимовій теплиці. Рекомендується боротьба зі шкідниками кімнатних рослин.
10 та 11 грудня – рекомендуються посів зелені, салатів, гірчиці, кропу та редиски, а також посів і пересадка кімнатних рослин. Внесення органічних добрив.
12 грудня – сприятливий день для заготівлі живців плодових дерев для весняного щеплення. Займіться приготуванням ґрунтових сумішей, внесенням рідких органічних добрив для кореневого підживлення.
14 грудня – повний місяць, а отже не рекомендуються посіви чи пересадки, взагалі цього дня не варто турбувати рослини.
15 грудня – чудовий час для пересадки кімнатних рослин, а також для посіву  овочів для вирощування у зимовій теплиці.
16 грудня – сприятливий день для поливу рослин, боротьби із шкідниками, проріджування сходів та прополки.
17, 18 грудня – не рекомендуються посіви та пересадки. Можна зайнятися обрізкою дерев та кущів, заготівлею живців для весняного щеплення.
20 грудня – сприятливий день для заготівлі ґрунту, який призначений для посадки домашніх квітів і вирощування розсади. Рекомендується пікірування та пересаджування рослин.
21 грудня – посів зелені і посадка цибулинних квітів для вирощування в зимовій теплиці. Полив, розпушування ґрунту, підживлення квітів.
22 грудня – сприятливий день для вигонки цибулі на зелень, щавлю, петрушки та селери. Не рекомендується полив кімнатних квітів.
23 грудня – рекомендуються посів і пересадка кімнатних рослин. Полив, розпушування ґрунту і підживлення квітів.
24, 25 грудня – сприятливі дні для обрізування дерев та кущів, висадження та пересаджування кімнатних квітів, поливу кімнатних рослин. Можна зайнятися кореневим та позакореневим підживленням.
26, 27 грудня – рекомендуються розпушування ґрунту, ефективним буде сьогодні внесення добрив і боротьба з надземними шкідниками.
28 грудня – рекомендується заготівля живців для весняного щеплення, посів та висаджування коренеплодів, висаджування рослин на насіння. Рекомендується розпушування ґрунту, ефективним буде внесення добрив і боротьба з надземними шкідниками.
29, 30 грудня – новий місяць. У день нового місяця не рекомендуються посіви і посадки.
31 грудня – не рекомендуються будь-які роботи, окрім підготування новорічного столу та прикрашання ялинки. З наступаючим вас Новим 2017 роком!

Розділ новин: 

Коментарі