Польща і Україна домовилися про будівництво нового газопроводу

244dfca87af28b22927da029aeee3c95957da100Польща і Україна домовилися про будівництво нового газопроводу на спільному кордоні. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк за результатами зустрічі з польським колегою Евою Копач. Відповідну угоду було підписано між Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” і польським оператором газотранспортної системи Gaz-System S. A.

“Підписано угоду про будівництво інтерконектора між Польщею і Україною. Інтерконектор – це, щоб просто пояснити, газова труба між Польщею і Україною”, – сказав він.

За його словами, мова не йде про збільшення реверсу з країн Європейського Союзу, а про доступ до газу з LNG-терміналів у Свіноуйсьце (Польща) та Клайпеді (Литва). Український прем’єр-міністр також зазначив, що через новий газопровід можна буде постачати до 10 млрд куб. м газу в рік з Європи.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>