Подружжя з Овадного повінчалося у 55-ту річницю подружнього життя

изображение_viber_2019-10-08_17-20-01Жителі сала Овадне Тамара Григорівна та Михайло Омелянович Радчуки 3 жовтня відзначили смарагдове весілля. Прожили вони у парі 55 років і вирішили повінчатися. Розділити свято з рідними людьми прийшли найдорожчі люди.
Радчуки виховали двох дітей – сина Валерія та доньку Світлану, любов та ласку дарують чотирьом онукам. А також вони уже – прабабуся та прадідусь.
изображение_viber_2019-10-08_17-18-32Познайомилися “молодята” більше півстоліття тому у селі Туропин Турійського району, де обоє працювали. Одружившись, оселилися в Овадному. Тамара Григорівна багато років працювала секретарем сільської ради, згодом – бібліотекарем Оваднівського профтехучилища. Саме в ПТУ протягом багатьох років викладачем трудився й Михайло Омелянович.
У святковий день смарагдового весілля на їх адресу лунало багато щирих слів вітань та вдячності за любов та науку й побажання ще стільки ж прожити у парі!
изображение_viber_2019-10-08_17-20-00Валентина Тиненська

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>