Планують відремонтувати важливі дороги біля Володимира та у місті

IMG_1596Цьогоріч уже влітку розпочнуться роботи з капітального ремонту шистівської об’їзної, автошляху Р-15 від залізничного переїзду на вулиці Ковельській та до об’їзної, а також очікують на кошти польського кредиту, аби нарешті відремонтувати дорогу Володимир-Волинський-Устилуг.
Обговорили питання ремонту під’їзних доріг до Володимира-Волинського 29-го травня під час робочої зустрічі начальник Служби автомобільних доріг Волині Анатолій Посполітак, нардеп Ігор Гузь, перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук та голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка, – повідомляє БУГ. Зустріч відбулася на шистівській об’їзній.
Так в планах відремонтувати відрізок автошляху Р-15 «Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград–Жовква» протяжністю 1,2 км від залізничного переїзду до об’їзної.
Проектом передбачено заміну асфальтно-бетонного покриття, нанесення дорожньої розмітки та знакове забезпечення. А також заміна мережі вуличного освітлення і облаштування тротуару.
Як розповів Анатолій Посполітак, в середині літа підрядник розпочне роботи на відрізку.
“5 червня ми маємо право вже підписати угоду про ремонт шистівської об’їздної. В кінці місяця підрядник вийде на дорогу і за місяця два об’єкт буде завершений”, – сказав Посполітак.
Ще одним дорожним об’єктом, який планують відремонтувати цьогоріч, є вулиця Устилузька. Уже розпочалися тендерні процедури. Роботи на цьому відрізку виконуватиме одна із будівельних фірм Польщі.
Нардеп Ігор Гузь, який виступив ініціатором діалогу та лобіює питання ремонту доріг в окрузі відзначив, що таким чином під’їзні основні дороги до міста будуть відремонтовані.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *