Операція «Розшук» у Володимирі: знайшли трьох злочинців і безвісти зниклого

У ході операції «Розшук» володимир-волинським поліцейським вдалося розшукати чотирьох осіб. Хоча є безвісти зниклі, розшук яких триває більше 15 років.
Із 15 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року проводилася всеукраїнська загальнодержавна оперативно-профілактична операція «Розшук». Її мета – встановлення місця перебування осіб, які переховувалися від органів слідства та суду, ухилялися від відбуття покарання, та безвісти зниклих осіб.
Як розповів старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Володимир-Волинського відділу поліції головного управління Нацполіції у Волинській області Олександр Ольховський, за період операції місцевими правоохоронцями було розшукано трьох злочинців, які ухилялися від суду та відбуття покарання.
Також в межах провадження першочергових матеріалів встановлено місцеперебування однієї безвісти зниклої людини. Це Леонід Х., 1952 року народження, який 28 грудня 2017 року виїхав від свого знайомого і додому не повернувся. Був знайдений в болотистій місцевості в районі села Заріччя і доставлений в лікарню для отримання необхідної медичної допомоги.
«На даний час в розшуку знаходиться 15 злочинців, що переховуються від слідства, суду та відбуття покарання, і 8 безвісти зниклих осіб. Більшість безвісти зниклих перебувають у розшуку більше 15-20 років. Дві особи оголошено в розшук у 2016 році і одну - у 2017-му.
Коли зникла близька людина, найкраще особисто звернутися у сектор карного розшуку, надати документи зниклого, найсвіжіші фото та розповісти про обставини і можливі причини зникнення. Це все потрібно зробити для оперативного реагування поліції, бо за номером 102 виклики приймає кол-центр, який знаходиться в Луцьку, й інколи інформація є неповною, що затягує час реагування на вказане повідомлення», - зазначив Олександр Ольховський.
Ярослава Вознюк, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі