Одна з головних проблем міста – неосвоєні кошти

1514544619_groshi8x6Питання неосвоєння коштів було в центрі уваги під час наради міськвиконкому з керівниками управлінь 14 серпня. Міський голова Петро Саганюк наголосив на необхідності наповнення бюджету, оскільки по області кошторисне питання є проблемним. Йшлося про 600 тисяч гривень, які виділені ТМО на рентгенапарат, на що заступник головного лікаря Віталій Баюн доповів, що апарат готовий для експлуатації, а затримка лише за обладнанням відповідної кімнати.
Щодо заробітної плати медиків і педагогів, то в даний час заборгованості немає. Однак на рік не вистачить в середньому 6 мільйонів гривень на медицину і 9 мільйонів – на освіту. З даного питання направлена інформація народному депутату Ігорю Гузю. Також міський голова звернув увагу на те, що в міську раду часто звертаються мешканці району. А тому слід пояснювати відвідувачам різницю між міською та районною радами. Є потреба поставити на облік всі пам’ятники в місті. Необхідно навести порядок із стоянкою автомобілів на автостанції. Дорожній службі дано вказівку негайно нанести розмітку біля навчальних закладів.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>