Облаштування рекреаційної зони на Риловиці планують завершити до літа 2020

31687_871Роботи над облаштуванням нової рекреаційної зони на річці Риловиця планують завершити до початку літа 2020-го року.
Саме такий дедлайн поставили під час наради з усіма учасниками цього процесу, яка відбулася 21-го січня у Володимирі-Волинському, інформує БУГ.
За словами народного депутата Ігоря Гузя, який виступив ініціатором проекту та за сприяння його на об’єкт у 2019-му році надійшло мільйон держкоштів, залишилося 4 етапи, які потрібно встигнути зробити.
Треба попрацювати над підходами до острова і сходами, спроектувати і встановити малі конструкції, серед яких і дитячий майданчик і спортмайданчик, розробити план поливу зелених насаджень і встановити систему поливу, а завершальний етап – саме озеленення.
Як відзначив Гузь, він обговорить можливість залучення додаткового фінансування від приватних структур, адже це значно пришвидшить процес.
Частина коштів на облаштування парку вже була виділена з міського бюджету, розповів перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук. Також за міські кошти планують виконати ще ряд робіт з благоустрою. Детальніше у відео:
Нагадаємо, що наприкінці 2019-го року на острові на Риловиці встановили урбаністичні ліхтарі.
Також на острові є камери відеоспостереження.
Проект створення рекреаційної зони розпочали восени 2018-го – техніка виконала перший етап робіт. Окрім очищення Риловиці, завезли ґрунт на острів та підняли його рівень над рівнем річки на 30 сантиметрів.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>