Наталія Бурцан – дівчина, яка точно знає, як навести лад на голові

Треба оточувати себе прекрасним, але і не забувати про себе, адже, як усім відомо, краса врятує світ, хоч і потребує жертв та чималих коштів. Той, хто робить людей красивими та неординарними, просто не може залишатись осторонь актуальних модних новинок.
Майстер жіночих і чоловічих зачісок Наталія Бурцан вміє привернути до себе увагу вмілими та досконалими руками. Дівчина, яка точно знає, як навести лад на голові, розповість про свою роботу, стиль та красу, адже модна зачіска – козирна карта стильного образу. З нею легко приховати недоліки і підкреслити виразність, з її допомогою можна змінити форму обличчя, голови й навіть пропорції тіла. Тонкощами перукарської майстерності Наталія Бурцан володіє досконало. Вона переконана, що правильно підібрана стрижка – це лише частина образу, яка доповнює стильні «луки» модниць та модників.
Батьки Наталії були налаштовані, що їхня донька має здобути «серйозну» професію. Але 19-річна дівчина вирішила інакше. Математика, фізика, історія – все це, на її думку, занадто нудно. Юнка хотіла займатися чимось креативним, створювати щось власними руками. «Після школи планувала вступати у навчальний заклад спортивного спрямування, адже з дитинства займалася художньою гімнастикою, або ж за філологічним напрямком, але аж ніяк не на перукаря. Проте доля розпорядилася так, що вступила на цю спеціальність, за компанію з подругою. Рік навчалася у Нововолинську. Це пригодилося для вступу до Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв. Там навчили робити зачіски, стригти, вправно наносити макіяж, дали базові знання, які пригодились у майбутній професії. Але найбільше навчилась і виробила свої навики на практиці. Тільки працюючи з клієнтами, набила руку. Як виявилося, для перукаря важливо не лише добре виконувати свою роботу, а й мати залізну витримку, нерви і навики психолога, адже люди приходять дуже різні. Закінчивши навчання, я боялася йти працювати у перукарню чи салон. Переживала, що робитиму щось не так. Але все ж, набравшись сил, вирішила спробувати. Пропрацювала у першому салоні близько року. Там у мене з’явилися перші постійні клієнти, яких і досі обслуговую. Цей досвід роботи додав мені впевненості у собі, і тому я вирішила рухатися далі, адже клієнтів там було не дуже багато. Мені ж хотілося розвиватися, навчатися чогось нового, не стояти на місці. Знайшовши нову роботу, я вдосконалила свої вміння, виробила власну техніку стрижки, свій стиль у зачісках. Почала вчитися візажу, тим самим здійснивши свою невеличку мрію – бути візажистом. З часом люди стали приходити саме до мене. Це було надзвичайно приємно, адже вони цінували мою працю та вміння, хвалили мене. А це велика мотивація. Я вважаю, що можна бути успішним у професії лише за умови, якщо вона приносить тобі задоволення», - розповідає Наталія.
Для клієнта імідж перукаря пов’язаний з якістю послуг, вважає майстер. Професійний образ складається з багатьох чинників, включаючи насамперед зовнішній вигляд. Тому, звісно, екстравагантність, розцяцькованість прикрасами та аксесуарами – просто табу.
Зовнішність має величезне значення у всіх сферах нашого життя: в особистій, на ділових перемовинах, у повсякденних справах, під час відпочинку. Бути завжди у формі дівчині допомагає регулярне відвідування спортзалу.
Важливим фактором у виборі професії перукаря стають особисті якості. В перукарі можна йти тільки у тому випадку, якщо ви креативні, терплячі, легко долаєте стреси і, звичайно, маєте власний стиль. Виявили в собі такі здібності? Тоді впевнено крокуйте до мети або шукайте інший шлях реалізації. Але головне – залишайтеся стильними.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі