На шахті №10 «Нововолинська» виплатять зарплатні борги

34000Надійшов перший транш із запланованих цьогорічних коштів для державного підприємства.
Врешті відкрили асигнування за програмою реструктуризації вугільної галузі України, – повідомляє Волинь-нова.
За словами голови Волинського теркому працівників вугільної промисловості Романа Юзефовича, грошима в сумі 18 млн гривень вдасться погасити заборгованість із зарплати за п’ять з половиною місяців. Також частково вугільники розрахуються за використану електроенергію.
Нагадаємо, що на поточний рік на це недобудоване вугільне підприємство передбачено 65 млн гривень, завдяки яким можна буде його утримувати в безаварійному стані. Як відомо, прохідницькі роботи на копальні не ведуться. Тому будівництво як таке припинилося.
Якою буде подальша доля довгобуду, витрати на який за тридцять років вже обчислюються мільярдами, урядовці поки що не кажуть. Як і невідомо, хто має понести відповідальність за таке марнотратство, адже кожен день простою такого об’єкта, який високопосадовці називали стратегічно важливим, в рази збільшує суму на підтримку його життєдіяльності. Не кажучи вже про будівництво.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>