На гутірках фестивалю «КНЯЖИЙ» діалог вестиме Володимир Парасюк

Автор полум’яної промови, яка переламала хід Революції Гідності, учасник російсько-української війни і блокади ОРДЛО народний депутат України Володимир Парасюк стане ще одним гостем гутірок під час фестивалю «Княжий».
Компанію під час гутірок скандальному нардепові складуть журналіст та ведучий Остап Дроздов, який нещодавно в ефірі каналу вигнав російськомовного блогера з ефіру, Ірина Ігнатенко розповість про сексуальні традиції українців, а також Соломія Бобровська поділиться досвідом та пояснить, як досягти успіху в обраній професії.
Додаємо, музичну сцену фестивалю запалюватимуть гурти «Тартак», «Фіолет», «Карна» та десяток інших популярних і відомих гуртів, серед яких «Чумаький Шлях» та «Роялькіт».
Літературну ж сцену відвідають такі відомі особистості як письменники Павло Коробчук та Любко Дереш. А також ще однією гостею стане голова Волинського осередку Спілки письменників України журналістка і авторка прозових та поетичних збірок Оля Ляснюк.
Нагадуємо, захід пройде у безалкогольному форматі. Квитки, вартістю 20 гривень, можна буде придбати у дні проведення фестивалю – 19-го та 20-го серпня.
Більше новинок дізнавайтеся тут: https://www.facebook.com/KniazhyiFest/, а також у соцмережі Instagram https://www.instagram.com/kniazhyifest та на сайті http://kniazhyi.org.ua.
Прес-служба фестивалю «КНЯЖИЙ»

Розділ новин: 

Коментарі