На базі училища стартував Всеукраїнський конкурс з компетенції «Електромонтажні роботи»

впу21 листопада на базі Володимир-Волинського професійного училища стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» з компетенції «Електромонтажні роботи», – інформують на сайті міськради.
В актовому залі училища відбулося урочисте відкриття конкурсу.
У Волинській області конкурс проходитиме на п’яти локаціях: ПрАТ «Едельвіка», ДПТНЗ «Луцьке ВПУ», Володимир-Волинське ВПУ, ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ», Торчинський професійний ліцей. Упродовж семи днів кращі з кращих представлятимуть унікальність своєї професії та доводитимуть експертам і журі, що саме вони гідні перемоги.
Заступник директора НМЦ ПТО Інна Семенюк повідомила, що переможець представлятиме Волинь у складі регіональної команди на Всеукраїнському конкурсі.
«Ми гордимося, що Володимир-Волинське ВПУ вже має переможців на «WorldSkills Ukraine». І сьогодні хай переможе найкращий», – звернулася до молоді керуюча справами виконавчого комітету Ірина Ліщук.
Вона наголосила, що за конкурсом слідкують роботодавці, тож це чудова нагода заявити про себе.
Упродовж чотирьох годин учасники демонструватимуть свої професійні вміння та навички, виконуючи конкурсні завдання. Їх роботу оцінить професійне незалежне журі, яке й обере переможця.
«WorldSkills Ukraine» – це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Вперше конкурс було проведено в 2016-му році. З того часу він став невід’ємною частиною української системи освіти та молодіжного життя.
Worldskills допомагає не тільки впровадженню кращих міжнародних практик у навчання та державно-приватне партнерство, а й сприяє підвищенню профорієнтації молоді, престижності робітничих професій та професійної освіти.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>