На 46,3% з лютого зростуть тарифи на воду в Нововолинську

original-photoЗ 1-го лютого в Нововолинську почнуть діяти нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, – інформує БУГ.
17-го січня на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради затвердили відповідне рішення та встановили підприємству «Нововолинськводоканал» тариф на воду 28,55 грн/куб.м з ПДВ:
*на централізоване водопостачання – 13,74 грн/куб.м з ПДВ,
*на централізоване водовідведення – 14,81 грн/куб.м з ПДВ.
Нагадаємо, поки що діючі тарифи – 19,51 грн/куб.м з ПДВ.
Начальник відділу економіки виконавчого комітету міськради Роман Подлевський зазначив, що на зміну тарифів вплинули наступні чинники:
*збільшення витрат на заробітну плату у зв’язку з підвищенням рівня прожиткового мінімуму;
*застосування нових коефіцієнтів згідно галузевої угоди амортизаційних відрахувань;
*збільшення вартості матеріальних ресурсів, які використовує підприємство;
*фінансові витрати на сплату відсотків кредиту Світового банку та витрати на повернення тіла кредиту.
Дію тарифів встановили на 1 рік з можливістю начальнику водоканалу Володимиру Озімчуку коригувати їх.
“У разі протягом строку дії тарифів обсягу окремих витрат, зокрема податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизації, цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, зміни обсягу фінансових витрат, складової частини планованого прибутку, у тому числі внаслідок зміни курсу валют за наявності кредитних зобов’язань перед міжнародними фінансовими організаціями. Коригування при цьому здійснювати лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни”, – йдеться в рішенні виконкому.
Міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков на засіданні виконкому кілька разів зауважив, що тарифи в місті не космічні і не найвищі в області.
“Хочу сказати пару слів для тих, хто можливо потім хоче спекулювати на тих тарифах, про які ведемо розмову. Довожу до вашого відома, що сусідній Володимир підняв на 50 %, ми – на 46 % і це при тому, що замінили 24 кілометри труб і нам треба повертати кредит. Якщо сумарно взяти воду та каналізацію, у нас на 2 гривні 30 копійок менше, ніж у Володимирі”, – сказав мер.
Нагадаємо, в Нововолинську здійснили заміну водопроводу, на заміну іржавим сталевим трубам стануть поліетиленові.

 

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>