Люблю вас! Скоро повернуся!

74839062_1483884641764921_8673312439929929728_nАртурові – 29. На фронті у складі 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого він із 2016. Підписав контракт і пішов боронити Україну, залишивши вдома тоді ще 2-річну донечку Валерію і кохану дружину Вероніку, які й сьогодні страшенно хвилюються за свого найдорожчого захисника.
- Донька дуже швидко виросте, і одного дня вона запитає «Тату, а що ти робив, коли ворог намагався знищити Україну?» І я зможу чесно і з гордістю їй відповісти: я захищав Батьківщину і твоє майбутнє»! – проникливо каже побратим. Його бажання прогнати окупанта з рідної землі, прагнення перемогти не зменшили ні фронтова втома, ні осколкове поранення, якого зазнав минулоріч у Новозванівці, – одразу після одужання повернувся в стрій і на передову, де всі за одного і всі за Україну.
- Наразі ситуація контрольована, – розповідає Артур про будні на передньому краї. – Ворог укріплюється. А вчора вирішили нас, так би мовити, «перевірити». Було гаряченько, і думаю, охота до такої перевірки в противника пропаде надовго… Ми на своїй, українській землі, і ніяка наволоч тут не пануватиме, ми зробимо для цього все можливе!
- Мої найдорожчі! – додає Артур, звертаючись до своїх дружини і донечки. – Люблю вас! Не сумуйте! Скоро повернуся з Перемогою!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>