Ігор Гузь: «Ремонт дороги «Устилуг-Луцьк» має фінансуватися від митних надходжень!»

Народний депутат України Ігор Гузь звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням продовжити експеримент щодо ремонту доріг, який відбувався за кошти від перевиконання надходжень українських митниць. Також закликав колег-народних обранців, аби вони, у свою чергу, підтримали цей законопроект.
Нагадаємо, наприкінці травня цього року під час прес-туру волинських журналістів на митницю «Устилуг» Ігор Гузь пообіцяв лобіювати це питання на державному рівні. Нардеп вважає цей проект корисним, адже кошти від перевиконання митних надходжень залишаються у тих же областях, де й розміщені пункти пропуску. «Кошти так чи інакше йдуть до бюджету, а завдяки цьому проекту ми знатимемо, що вони будуть йти на розвиток регіону!» - зазначив Ігор Гузь.
Народний депутат підкреслив: «У Волинській області у 2015-2016 роках фактично профінансували 75% вартості ремонту дороги «Львів-Радехів-Луцьк». Для нашої області це дуже важливе сполучення! Дорога зроблена з нуля, і люди задоволені її станом». Ігор Гузь повідомив, що мав зустріч із головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим. Керівник ДФС не заперечує, аби такий проект продовжувався і у 2017 році.
«Прошу прем’єр-міністра взяти за основу дорогу, якою європейці в’їжджають в Україну через митний перехід «Устилуг». Дорогу «Устилуг-Луцьк» через Володимир-Волинський першочергово варто включити в перелік тих автомагістралей, на які йтимуть кошти від перевиконання надходжень!» - зазначив Ігор Гузь і повідомив, що дорога знаходиться у жахливому стані. Він закликав Володимира Гройсмана продовжити «митний» експеримент на 2017 рік і врахувати пропозицію щодо капітального ремонту дороги «Устилуг – Володимир-Волинський – Луцьк».

Розділ новин: 

Коментарі