Голова Зимнівської громади провів виїзний прийом

72401120_1173062209571270_7696678353318707200_nНасиченим видався виїзний прийом громадян сільським головою В’ячеславом Католиком у с.Льотниче та с.Острівок 16 жовтня 2019 року, інформує сайт громади.
А саме на зустріч у с.Льотниче прийшли представники підприємств, власник комерційних приміщень, розташованих на території громади, з пропозиціями по ставках земельного податку з метою подальшого врахування при затвердженні їх на наступний період.
Власники об’єктів нерухомості на земельних ділянках промисловості, що знаходяться за межами населеного пункту, звернулись до сільського голови з питаннями щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під викупленими приміщеннями.
Питання, порушені в індивідуальних зверненнях, також стосувались інтересів громади, а саме – підсипання окремих вулиць у селі, освітлення вулиці Затишної, доступ до водонапірної башні, і відразу ж сільським головою в присутності заявників надано відповідні доручення та вказано терміни на їх виконання спеціалістами сільської ради.
Жителів с.Острівок турбують дотримання благоустрою житлових будинків та прибудинкових територій, що перебувають у занедбаному стані в межах населеного пункту. Тому з метою вирішення даного питання та приведення територій до належного стану, надано відповідні доручення працівникам сільської ради щодо пошуку власників чи спадкоємців даних об’єктів, а до наявних – притягнення їх до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою з попереднім винесенням приписів щодо можливості добровільного усунення занедбаності територій.
Окреме побажання також було озвучено щодо курсування через село хоча б 2-3 рейсів міського маршрутного транспорту, на що сільський голова пообіцяв звернутись до перевізників щодо вирішення даного питання.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>