Харчування дітей у навчальних закладах має бути під контролем

Припинення ремонтних робіт на вулиці Луцькій, повільні темпи ремонту вулиці Ковельської, відсутність контролю та вимогливості з боку відповідних служб – усе це викликало різке невдоволення міського голови Петра Саганюка, яке він висловив, починаючи чергову щовівторкову нараду міськвиконкому з керівниками відділів. На ремонт вулиць виділена чимала сума грошей – 6,3 мільйона гривень. А темпи і якість виконання робіт просто обурюють. «Як так не любити своє місто, свою державу, свою землю?» – із цими словами очільник міста звернувся до присутніх, маючи на увазі тих, хто покликаний слідкувати за цими роботами. Наступним питанням, яке також непокоїть мера, є харчування дітей у школах. Потрібно перевірити ціни, за якими відбувається закупівля продуктів. Керівник «Теплокомуненерго» Анна Рубанова отримала вказівку до 1 жовтня завершити роботи з підготовки до опалювального сезону на 100%, перевірити ліміти. Петро Саганюк звернувся з проханням до керівників установ та служб привітати належним чином із професійним святом вчителів, а також не забувати про людей похилого віку, яких вшановують 1 жовтня. Попереду велике свято – День захисника Вітчизни. Міський голова не підтримує пропозицію святкувати цей день на території бригади, а рекомендує відзначити традиційно, нагородити гідних людей. Проблемою і надалі залишається 44-квартирний будинок для військових. Доручення прем’єр-міністра України щодо цього будинку саботується, а тому потрібно повідомити про це у Генеральний штаб.
Після наради відбувся традиційний брифінг Петра Саганюка для місцевих представників ЗМІ.
-Є повідомлення у деяких обласних ЗМІ про те, що місто не дофінансувало на ремонт вулиць 700 тисяч гривень. Чи це відповідає дійсності?
-Немає актів виконання робіт. Будуть документи – дофінансуємо.
-Що у Вас викликає тривогу стосовно підготовки до зими?
-Виконання ремонтних робіт, 44-квартирний будинок для військових. Очікуємо підрядника з Вінниці. Це серйозна фірма, яка береться здати будинок до 1 грудня.
-Яка доля чекає на будинок, що знаходиться на території заповідника?
-Ми працюємо над цим питанням. Прагнемо, щоб ця забудова потрапила у проект «Україна – Білорусь – Польща». У планах зробити в цьому будинку музей жертв тоталітарного режиму.
-На фоні щойно відкритої церкви негарно виглядає наш історичний музей.
-Ми даємо на музей стільки коштів, скільки там потребують. Усе залежить від господаря.
-На нараді Ви піднімали питання про харчування дітей. Які виникають проблеми?
-Як відомо, держава фактично не харчує дітей. Нам харчування коштує дорого – 150 тисяч на місяць. Харчування дітей має бути під контролем. Потрібно шукати дешевші продукти, і вони є. Я дав доручення вивчити, за якою ціною і де беруть продукти, як закладають у меню.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі