Герої Володимирщини поповнили Небесне Військо

Герої Володимирщини поповнили Небесне Військо
Герої Володимирщини поповнили Небесне Військо

На Донеччині загинув мешканець села Грибовиця Ігор Коптюк, 1981 року народження. Про це повідомив Борис Карпус у телеграмі. Попрощалися з Героєм 30-го жовтня у Нововолинську.
Війна забрала ще трьох захисників з Волині. На Донеччині загинули Ігор Бричко, 1987 року народження, житель села Низкиничі та Юрій Міхєєв, 1997 року народження, житель Нововолинська. Попрощалися Героями 30-го жовтня.
Також у госпіталі на Харківщині не стало захисника, нововолинця, уродженця села Суходоли Петра Корнійчука, 1976 року народження. 
Нововолинська громада в глибокій скорботі розділяє біль втрати з сім’єю кожного Захисника, пише міський голова Борис Карпус.
Не забудемо цих важких днів і не пробачимо. Тепер наші Герої захищатимуть Україну з небес.
“Вірю, що зовсім скоро вони побачать нашу велику Перемогу і спочиватимуть з миром, знаючи, що їхній подвиг – недаремний. Вічна їм пам’ять і Царство Небесне”, - зазначив міський голова.
Коридором шани провели Петра Корнійчука в останню путь з Володимира до його рідного села Суходоли, де домовину з тілом Героя несли на руках через все село. Попрощатись з Петром Корнійчуком прийшло багато односельчан, військові побратими, представники Володимирської та Нововолинської міських рад.
На війні проти росії загинув старший лейтенант Вадим Гаврисюк. Герой проживав у селищі міського типу Локачі. У громаді оголошено триденну жалобу.
Визволяючи Україну від російських окупантів загинув Герой із селища міського типу Локачі Вадим Васильович Гаврисюк.
Захисник був старшим лейтенантом та командиром роти. Страшну звістку повідомляє Локачинська селищна рада у фейсбуці.
Про дату та час прибуття Героя на Локачинщину повідомимо додатково.
1 листопада о 13:00 у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії відбувся чин поховання загиблого солдата 38-річного Вадима Грицюка.
Стрілець-помічник гранатометника родом із села Тростянка Устилузької громади, мешкав останні роки з родиною на Миколаївщині. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України повернуся до рідного села, вступивши незадовго до лав ЗСУ за мобілізацією.
Загинув Вадим Грицюк 25 жовтня у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України. У солдата залишилось двоє дітей, які із початку повномасштабного вторгнення знаходяться за кордоном.
Рідні воїна, односельці, володимирчани та представники міської влади гідно провели вірного сина України, долучившись до коридору шани, після якого у храмі відбувся чин похорону. Поховали Героя під звуки військового оркестру у його рідному селі Тростянка.
Редакція газети “Місто вечірнє” висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: