Фестивалю української національної культури «Українське коровай-сузір’я» – БУТИ!

korovaj-640x617Останнього дня червня в залі засідань Володимир-Волинської районної ради відбулося попереднє засідання представників влади, громадськості, а також установ культури району з приводу проведення тринадцятого фестивалю. З урахуванням нинішньої ситуації в Україні, а також за пропозицією в.о. голови, керівника апарату Володимир-Волинської РДА Сергія Романюка і заступника голови районної ради Алли Мельник було вирішено провести фестиваль дистанційно. Фінальний день фестивалю ще не визначений, але напевно, як кожного року, це буде перша неділя жовтня. Саме в цей день, за задумом організаторів, проходитиме онлайн-марафон (інтернет, телебачення) з сюжетами про справу випікання короваїв на Волині, розповідями про іменитих коровайниць, відеосюжетами з обрядовими піснями і традиційними діями.
20191006_170357А ще – челенджі в соціальних мережах (естафети) пар молодят в національних костюмах, створення інтернет-галереї з дитячих малюнків “Намалюю свій коровай”, приготування урожайних снопів і етномайданчики, присвячені коровайній справі. Головний лейтмотив цьогорічного фестивалю – “Золотом колосу карбуємо літопис волинського короваю” має стати кінематографічним доробком місцевих операторів, фотографів і журналістів. Закликаємо усіх до виголошення ідей з приводу проведення фестивалю. Телефон для подання пропозицій 063-367-85-85.
Оргкомітет фестивалю

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>