Фермери Прибужжя закликають владу зважати на їхні проблеми

У Нововолинську, за ініціативи фонду Ігоря Гузя «Прибужжя», відбувся круглий стіл, під час якого говорили про ситуацію у сільському господарстві та земельні відносини. Запросили і фермерів округу, щоб почути, що їх найбільше турбує.
Наразі людям, які займаються господарюванням, болить тема купівлі земель із державного запасу на аукціоні, спроб рейдерських захоплень, неправомірної діяльності у сфері землевпорядних та землеоціночних робіт. Гостро стоїть питання, що стосується земель, які знаходяться за межами населеного пункту і не належать громаді. Потрібен механізм виділення, зокрема оцінки таких земель. І саме про законодавче підсилення нещодавно на спільному брифінгу в парламенті з п’ятьма волинськими головами ОТГ звертали увагу керівництва держави. Землею має управляти громада, а для цього необхідно внести зміни до законодавства. Також наголосили, що вони проти скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Сформовані пропозиції для підтримки сільськогосподарської галузі передали для роботи на законодавчому рівні парламентареві та керівництву Всеукраїнської аграрної ради.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі