Дорадчий орган вдруге обговорював проблему торгівлі алкоголем у нічний час

Третього травня на чергове засідання зібралися члени громадської ради міста. Темою обговорення була торгівля алкогольними напоями у нічний час. На засідання ради було запрошено власників торгівельних закладів, які, маючи відповідну ліцензію, працюють цілодобово і здійснюють торгівлю алкогольними напоями у нічний час.
Як уже повідомлялося, депутат міської ради Максим Климюк, який очолює Раду молодіжної політики, висунув пропозицію про те, що заборона має бути або остаточно знята, або підприємці зобов’язані її дотримуватися.
Складність обговорення даного питання полягала в тому, що підприємці, які були запрошені, мали відповідні ліцензії на свою діяльність. А чого ж не запросили «нелегалів»? Прозвучало ім’я відомої «леді Гаги», а також назвали ще декілька точок, які торгують алкоголем у нічний час. У відповідь пояснили, що протизаконну діяльність незареєстрованих підприємців довести досить складно.
На думку підприємця Олени Ситнік, магазини менше стали продавати алкогольної продукції, а ось на підпільні точки, які займаються продажем спиртного, потрібно звернути увагу. А Микола Гінайло вимагав, щоб підприємці виконували розпорядження, і головним чином мотивував тим, що незабаром у місто повернеться бригада і військові не повинні мати змогу купувати спиртні напої в нічний час.
Валентин Кошельник запропонував у формі експерименту дозволити тимчасово нічну торгівлю алкоголем, оскільки це дасть можливість контролювати ситуацію. Його підтримала Віра Чайковська, яка зауважила, що заборона є насправді кришуванням підпільних точок, і послалася на фрагмент з телепередачі «Гроші»
Прозвучали пропозиції не продавати алкоголь людям у формі, а молоді запропонувати проводити вільний час більш змістовно. Наводилися приклади міста Луцька. Однак підприємці висунули аргумент, з яким не погодитися було важко: якщо хтось захоче придбати алкоголь, він може це зробити до 22 години.
Отож громадська рада підтримала пропозицію про заборону торгівлі алкогольними напоями у нічний час.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі