До районної програми з енергозбереження внесуть зміни

24 жовтня на традиційній оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА голова установи Наталія Василець, ознайомила присутніх із планом роботи на тиждень, звернувши увагу на те, що у четвер відбудеться засідання колегії РДА, а в п’ятницю – сесія районної ради.
Зі звітом про роботу Володимир-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за 9 місяців поточного року виступила начальник установи Лариса Величко. Вона зокрема повідомила, що у районі налічується 6738 пенсіонерів. За звітний період для виплат пенсій знадобилося 209млн. 425 тисяч гривень. Розмір середньої пенсії по району складає 1400грн., заборгованостей з виплат немає. Протягом дев’яти місяців 2016р. померло 233 пенсіонери, а нових пенсій було призначено 168. Зменшення кількості пенсіонерів спостерігається тому, що жінкам підвищили пенсійний вік. Окрім основного обов’язку – призначення та нарахування пенсій –  працівники управління здійснюють перевірку юридичних осіб щодо сплати страхових внесків та достовірності подання документів на виплату пенсій. Також поповнюють фонд за рахунок проведення операцій з купівлі-продажу майна, яких цього року було здійснено 214. З першого грудня передбачається підвищення пенсійних виплат. На завершення виступу Лариса Анатоліївна запросила пенсіонерів приєднуватися до веб-порталу Пенсійного фонду, де можна отримати всю потрібну інформацію щодо призначення  пенсій. Уже 720 пенсіонерів з району подали заяви на участь у порталі.
Голова РДА Наталія Василець закликала колег терміново приступити до заповнення електронних декларацій, хто цього ще не зробив, бо часу до кінця місяця залишилося обмаль. А начальнику відділу ЖКГ Петру Чуцькому очільниця району адресувала розпорядження внести зміни у програму з енергозбереження, попередньо проаналізувавши ситуацію із сільськими головами. У свою чергу Петро Андрійович повідомив, що минулого тижня відвідав ряд шкіл району з метою визначення, де необхідно облаштовувати теплі туалети. До речі, у ЗОШ району з 24 жовтня  розпочалися канікули, що дасть можливість заощадити на опаленні.
Начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук зазначив, що підходить до завершення збір у районі цукрового буряка. Власники трьох і більше корів мали і матимуть можливість отримувати жом. Аграрії району готові до участі в обласних заходах до Дня працівників сільського господарства.
Начальник відділу у справах дітей Олександр Смоляр відзвітував про проведення обстеження житлових умов ряду сімей у селах Верба, Сусваль та Галинівка. Працівники відділу підготували позовні документи в суд на позбавлення батьківських прав матері двох дітей – малюки вже влаштовані у спеціалізовані заклади.
Бюджет на наступний рік буде складатися за програмно-цільовим методом, повідомила керівник фінансового управління РДА Олена Бондарук.
У закладах культури цього тижня проходитимуть тематичні бесіди до Дня визволення України від фашистських загарбників, що відзначається 28 жовтня, анонсувала провідний спеціаліст відділу культури і туризму Галина Руденчук.
Начальник управління соціального захисту Наталія Голюк розповіла, що борг установи складає 11млн. 915тис.грн. Водночас зменшилася заборгованість громадян, що подали недостовірні дані у деклараціях на призначення субсидій. Загалом потрібно було повернути 78467грн. Із них сплачено 48875грн., залишилося повернути 29592 тисячі. Тим часом до управління продовжують звертатися жителі району, які вперше претендують на субсидії.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі