До Луцька приїжджають туристи з Африки та США

5За 9 місяців поточного року до Центру туристичної інформації та послуг звернулися 4449 відвідувачів із України та з закордону.
Їх цікавили культурні події в Луцьку, заклади проживання та харчування, туристичні об’єкти міста та Волинської області. Про це йшлося 4 грудня під час засідання виконкому Луцької міської ради, інформують Волинські новини. На розгляд членів виконкому винесли проєкт рішення Про роботу комунального підприємства «Центр туристичної інформації та послуг».
Окрім того, працівники центру потенційним відвідувачам Луцька надають інформацію телефоном, через соціальні мережі, електронною поштою тощо. Вони забезпечили екскурсійний супровід для 127 груп. З них для гостей з-за кордону ‒ 20 (США, Австралія, Польща, Литва, Аргентина, Велика Британія, Німеччина, Африка, Франція, Туреччина, Сербія, Албанія, Нідерланди, Швейцарія, Ізраїль). Загальна кількість екскурсантів склала 1852 особи.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>