Малі і юні: українці

Учасники - 52

емблема конкурсу УкраїнціУвага! У Новому році – новий конкурс!

Любі наші читачі! Ось і розпочався новий 2015 рік, а отже у нашій газеті стартував новий конкурс «Малі і юні: українці!». Його учасниками стануть найменші жителі міста і району. До участі у конкурсі запрошуються діти і підлітки віком від одного до п’ятнадцяти років.

Наші експерти

Ми раді представити вам членів експертної ради конкурсу «Малі і юні: українці»: власник приватного стоматологічного кабінету Ірина Мельник, керівник торгово-культурного центру «Княгині Ольги» Оксана Веремчук, керівник магазину «Фан-фан Тюльпан» Тетяна Борис, керівник кафе «Слов’янська хата» Руслан Саганюк, керівник магазину «Фреш» Мар’яна Яцкевич, керівник магазину «Ажур» Наталія Шандалко, керівник кафе «4х4» Антоніна Васьків, керівник супермаркету «Сіті» Світлана Шилівська, керівник магазину «Данко» Віталій Тимчук, керівник магазину «Малятко» Зінаїда Тищук, керівник магазину «Глобус» Оксана Коляда, керівник маєтку «Золота легенда» Людмила Бойко, керівник туристичної агенції «Шампань Трепел» Тетяна Білун, керівник торгового центру "Володимир-цукор" Наталія Мельничук, завідуюча дитячою поліклінікою ТМО Галина Хомюк, директор НВК№3-ліцей Анатолій Матвійчук. Ці люди будуть голосувати за, на їхню думку, цікавіші, змістовніші та характерніші фотографії дітей, які публікуватимуться на сторінках газети, а також на сайті у цьому розділі. Нагадаємо, що ви, дорогі читачі, також можете впливати на долю кожного учасника, віддавши за нього свої голоси. 1 голос члена експертної ради = 10 голосам (купонів) читачів.

Як взяти участь у конкурсі

До участі у конкурсі запрошуються діти і підлітки віко від одного до п’ятнадцяти років. Нам потрібне тільки гарне фото вашої дитини, а від мами чи тата – заповнити невелику анкету. В ній конкурсант, або якщо він ще маленький – хтось із його батьків, має дати відповіді на два запитання: «Ким ти хочеш стати у майбутньому?» або «Ким ви бачите свою дитину у майбутньому?» і друге: «Уяви, що у твоїй скарбничці назбиралася тисяча гривень. Що ти купиш на ці гроші?» (якщо відповідатимуть батьки, то варіант запитання: «Щоб ви купили на тисячу гривень для своєї дитини?»).

Як проходить конкурс

У кожному номері газети ми розміщуємо 5 фото конкурсантів. Читачі можуть голосувати за конкурсантів протягом тижня, а у середу перед випуском наступного номера тижневика голосування закривається. Крім того, свій голос віддає кожен член експертної ради. У результаті той учасник, який набрав найбільшу кількість голосів (читацьких та експертних), продовжує брати участь у конкурсі. За 2015 рік, за результатами голосування, у півфінал виходить 50 конкурсантів, із них у фінал – 10. Фіналісти конкурсу отримають цінні подарунки.
№9 Максим Карпюк

№9 Максим Карпюк

4 роки (на фото) 1. Мама в майбутньому бачить сина струнким симпатичним юнаком, який має почуття гумору, є чемним, турботливим та ерудованим, має свій бізнес, сім’ю, щоб вони з чоловіком у ньому були впевненими. Максимчик дуже артистичний, любить танцювати і співати, тому, напевне, буде суперзіркою (співаком чи кіноактором). 2. Мама каже, що за 1000 гривень […]