Конкурсант №1. Оксана Володимирівна Воробій, лікар-стоматолог Володимир-Волинської стоматологічної поліклініки

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Публікації

«Повертати людям білосніжні  Усмішки – це справжнє щастя для стоматолога»

За 35 років професійної діяльності Оксана Володимирівна Воробій засвоїла головне правило: турбота і увага для пацієнта такі ж цілющі, як і ліки.

Кажуть, що в новому році, як і в новому конкурсі, право першості слід надати чоловікові. Та наші галантні лікарі-чоловіки поступилися цим правом жінці, яка  скромно трудилася на своїй професійній ниві і до нині стверджує, що не любить публічності. Проте коли зайшла мова про Оксану Воробій, її пацієнти виявилися першими, хто запевнив, що ця чудова лікарка варта уваги. 
Оксана Володимирівна народилася в 1963 році в прекрасному місті Івано-Франківську. Ні вчителем, як мама, ні інженером, як татусь, вона не забажала стати. Дівчину покликала медицина. В Івано-Франківському медичному інституті було два факультети – лікувальний та стоматологічний. Оксана вибрала стоматологію. І ні разу за все життя не пошкодувала через свій вибір. Разом з чоловіком Ярославом Григоровичем приїхала до Володимира-Волинського. Відтоді пов’язала своє життя з місцевою стоматологічною поліклінікою. Чимало пацієнтів згадують з теплом і вдячністю цю милу, привітну і уважну лікарку. 
- Досвід, який прийшов з роками, багато чому навчив, - ділиться Оксана Володимирівна. – Навчилася відчувати чужий біль, адже хворі зуби - це не тільки страждання, а й причина багатьох внутрішніх хвороб, зокрема шлунково-кишкового тракту. Нестерпний зубний біль діє негативно і на нервову систему, може призвести і до головного болю, і до проблем з тиском, і навіть до серцевого нападу. Ось чому намагаюся підходити до пацієнтів не лише з обережністю, а й із твердим наміром переконати їх, наскільки важливо берегти зуби. Звичайно, поруч зі мною трудяться талановиті колеги, з якими працюю багато років, раджуся, відчуваю їхню підтримку, багато чого від них навчилася. Це Любомира Коломієць, Надія Мороз, Любов Гуменна та інші. Тільки в тісному співробітництві і взаєморозумінні ми досягаємо успіху. 
Численні пацієнти не лише лікуються в Оксани Володимирівни. Вони радяться з лікаркою, консультуються щодо догляду за зубами і гігієни ротової порожнини. Також цікавляться, яким продуктам слід надавати перевагу в харчуванні. 
- Найважче в професії стоматолога – це складні випадки, коли доводиться видаляти зуби та ще й боротися з небажаними наслідками операції. Як організм людини в цілому, так і зуби в кожного з нас є по-своєму унікальними. І в кожного свої причини захворювання зубів. Учені прийшли до висновку, що існує понад 412 причин виникнення карієсу. Насамперед це екологія. Велику роль відіграє неправильне харчування. Ми живемо в суцільній суєтливості, а тому потерпаємо  і від того, що не доглядаємо як слід наші зуби. Уявіть собі, що досить багато людей неправильно, а головне, поспішно чистять зуби. Правильно чистити зуби слід вчитися в дитинстві. Не можна забувати і про генетику. Мені відомі випадки, коли діти в одній і тій же родині, навіть близнята, мали різні щодо міцності та здоров’я зуби. І ще маю сказати, що люди досить часто запізно звертаються по допомогу до стоматолога. Чомусь непопулярне в нашому суспільстві таке поняття як профілактика. Адже зовсім не важко двічі на рік записатися на прийом і перевірити стан своїх зубів, отримати консультації щодо подальшого догляду. Це ж не секрет, що будь-яке захворювання легше лікувати, якщо його вчасно виявити. 
І все ж Оксана Володимирівна робить все можливе, аби повернути пацієнтам білосніжну посмішку і зберегти зуби. Задля цього не шкодує свого часу і сил.  А ще є сім’я, є особисте життя, є домівка, яка також потребує уваги, затишку. Є й захоплення, яким Оксана Володимирівна присвячує вільний час. З юних літ любить вишивання бісером, правда, нині все менше приділяє цьому часу. Одним з улюблених занять є плавання, яке допомагає бути у формі. Любить Оксана Володимирівна історичні книги, а також романи про людські долі. 
Родина часто подорожує, особливо надає перевагу мандрівкам у гори, адже сама Оксана Володимирівна виросла в гірському краю. 
Перед тим, як зустрітися з лікаркою, мала розмову з одним із пацієнтів, який представився Андрієм.
- Чудова лікарка і душевна людина, - сказав молодий чоловік. – Віднині буду лікуватися тільки в Оксани Володимирівни.
- Мені приємно чути ці слова, - посміхається Оксана Воробій, - але це мій обов’язок – робити зуби здоровими. А повертати людям білосніжні усмішки – це щастя для стоматолога. 
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський
 

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
32
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі

Гарний лікар. Бажаю успіхів...

Я заплатив. Чому не можу проголосувати??

Всім керує система, можливо треба оновити сторінку і тоді спробувати...

Чудовий лікар!

Хороший лікар

Коментарі