Чи буде музей Майдану у Володимирі?

dominikanskiy_monastyrІсторія зі нищенням графіті на стіні меблевого магазину на Грушевського в Києві, маленький погром самого магазину небайдужими громадянами, реакція суспільства і чиновників таки дала результат – в цьому приміщенні буде музей Майдану, а графіті вже відновлюють.

У Володимирі виставляються експонати з Майдану, які зберегли люди і передали в наш музей, або зберігають в себе вдома і приносять на виставку в Культурно-мистецький центр, але постійно не виставляються, бо в історичного музею не має вільного місця.
На мою думку вже давно пора зробити такий музей сучасних подій, при чому з часів Помаранчевої Революції, Революції Гідності і подій на сході України.

Є така інформація, що наше училище через деякий час перестане використовувати за призначенням вежу Домініканського монастиря, вона звільниться і буде передана місту. А от що з нею буде далі, поки висить в повітрі. Звичайно, на неї будуть претендувати служителі культу – не треба будувати нову церкву, зробив ремонт і діло пішло.

А от якщо передати цю вежу нашому історичному музею якраз під цей музей Майдану чи взагалі Музей сучасних подій? Хоча, що і де має бути розміщене, мають приймати рішення спеціалісти, головне зробити так, аби в музею з’явились додаткові площі для експозицій, а вони вже вирішать, що і де виставляти.

Наскільки відомо, нашому музею планується віддати приміщення , яке знаходиться в валах і на даний час реставрується, але чи хватить його?

Все таки, на мою думку, краще в цій вежі зробити експозицію музею, ніж віддати служителям релігійного культу, а вони будуть однозначно на нього претендувати.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>