Більше восьми мільйонів виплатили малозабезпеченим сім’ям району

Про виконану роботу за 11 місяців поточного року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації звітувала його начальник Наталія Голюк. У системі соціальних допомог, що надаються родинам, за словами Наталії Орестівни, найбільш ефективною з точки зору забезпечення потреб сім’ї є допомога при народженні дитини. У 2017 році такі сім’ї отримали від держави 17млн. 433тис.грн. На обліку в управлінні перебуває 3 сім’ї, які взяли 12 дітей на виховання. Серед них 2 прийомні сім’ї та 1 будинок сімейного типу. За 12 місяців 2017 року сума виплат таким сім’ям становила 780,8тис.грн., а державну соціальну допомогу отримали 242 родин з числа малозабезпечених, з них 114 – це багатодітні родини, де виховується троє і більше дітей. Вони вже отримали з державного бюджету більше 8млн.грн.
Окрім цього, за рахунок коштів держбюджету та субвенцій з місцевого бюджету протягом року безкоштовні санаторно-курортні путівки отримала 21 особа з числа інвалідів та ветеранів війни, 19 учасників АТО оздоровилися за санаторно-курортними путівками, придбаними державною службою у справах ветеранів, видано 7 направлень учасникам АТО на проходження психологічної реабілітації, 17 інвалідам виплачено компенсацію за невикористану путівку на суму 5тис. 800грн., у тому числі 13 - інвалідам війни на суму 4тис. 900грн.
На професійну підготовку і перенавчання на водійські права 9 осіб з числа учасників бойових дій, які брали участь в АТО, використано 30,0тис.грн. Управлінням соцзахисту РДА видано направлення інвалідам та дітям-інвалідам на забезпечення 42 одиницями технічних засобів реабілітації та 167 направлень на виготовлення протезно-ортопедичних виробів. 42 жителі району перебувають на обліку щодо безкоштовного або пільгового забезпечення автомобілем, 48 особам проведено виплату компенсації на транспортні витрати на суму 14тис. 825грн.
Олексій Біянов, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі