Зупинити пандемію без вакцини: у Китаї випробовують нові ліки проти COVID-19

630_360_1589887152-590Китайська лабораторія в Пекінському університеті тестує на тваринах ліки, які, на думку вчених, здатні зупинити пандемію коронавірусу навіть без вакцини.
Про це повідомляє Medical Express, – інформує Укрінформ.
“Вчені з китайської лабораторії розробляють медичний препарат, який, на їхню думку, може успішно лікувати коронавірусну інфекцію та зупинити пандемію”, – йдеться в повідомленні.
Дослідники заявляють, що ліки можуть не тільки скоротити час одужання інфікованих, але навіть забезпечити короткочасний імунітет до COVID-19.
Сунні Се, директор Пекінського інноваційного центру геномів при університеті, наголосив, що нині препарат успішно проходить стадію тестування на тваринах.
У препараті використовуються антитіла, які виробляються імунною системою людини для запобігання зараження вірусом клітин. Їх науковці виділили з крові 60 пацієнтів, що вже одужали. “Надія полягає в тому, що ці антитіла можуть стати ліками, які зупинять пандемію”, — сказав Сунні Се.
Він також додав, що препарат, за розрахунками розробників, має бути готовий до початку прогнозованого зимового спалаху коронавірусу.
“Планується проведення клінічного випробування”, — сказав Се, додавши, що ліки тестуватимуть в Австралії та інших країнах, оскільки випадків коронавірусу в Китаї стало значно менше.
Як відомо, використання антитіл не є новим підходом у клінічній практиці, вони успішно застосовуються для лікування ряду інших вірусів, таких як ВІЛ, Ебола і респіраторний синдром на Близькому Сході (MERS).
Станом на ранок вівторка, 19 травня, загальна кількість підтверджених випадків COVID-19 у світі становить 4 894 222, летальних випадків – 320 181. Кількість пацієнтів, які вже одужали – 1 908 065.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>