Зразковому танцювальному колективу «Щасливе дитинство» – 55 років

до танців25-го квітня в Нововолинському центрі дитячо-юнацької творчості відбулося свято хореографічного мистецтва «У танці все моє життя», приурочене Міжнародному дню танцю та 55-річному ювілею зразкового танцювального ансамблю «Щасливе дитинство». За інформацією Ілони Грицевич – керівника колективу, яким вона керує у співпраці зі своїм чоловіком Андрієм Грицевичем – керівником гуртка бального танцю НЦДЮТ, у святі взяли участь понад 150 талановитих танцюристів, віком від 6 до 16 років. Юні таланти дивували глядачів різножанровими хореографічними композиціями: «Подоляночка», «Веселі каблучки», «Грайливі вихиляси», «Малесенькі долоньки», «Гопак», «Вальс», «Вічні почуття», «Подих» тощо, за що були нагороджені щирими оплесками глядачів. Дійство пройшло у теплій родинній атмосфері. Колектив приймав щирі музичні вітання від колег, слова вдячності – від батьків, подарунки, багато квітів та позитивних емоцій.
Нагадаємо, що почесне звання «Зразковий художній колектив народного танцю» колективу було присвоєно у 1987 році. Тоді ним керували «Відмінники освіти України» Людмила Майструк та Анатолій Галичук.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>